fbpx

Чому потрібно обов’язково обрізати куточок кухонної губки?

Не кожен зізнається, що вдома у нього посудна губка змінюється лише близько двох разів на місяць. У деяких сім’ях губка змінюється по мірі її «зношування», але це, як виявляється, зовсім не гігієнічно.

Губка для посуду – одна з найбільш «брудних» речей у будинку, незважаючи на її постійний контакт з миючим засобом, содою і оцтом. Як показав аналіз, звичайні губки брудніше в 200 000 разів порівняно з сидінням унітазу! В губці за час користування накопичується велика кількість бактерій, які просто не встигають «вимиватися» з неї повністю.

З урахуванням того, що одна губка в сім’ї може бути використана і для миття посуду, і плити і мікрохвильовки, і столу, і навіть котячої миски, не дивно, що в ній швидко накопичуються мікроби. Фахівці радять міняти губку 1 раз в тиждень.

Читайте також: Полин – ліки від усіх хвороб та для очищення організму

Ось чому краще використовувати декілька губок, які, бажано, будуть лежати в різних місцях. Якщо ж ви однією і тією ж губкою миєте посуд і заодно витираєте плиту, стіл, іноді протираєте плями з підлоги і т. д., варто запастися ще однією губкою, у якої можна відрізати куточок. Так ви точно не заплутаєтеся, яка губка для яких цілей служить (різні кольори губок теж не завжди допомагають).

Точно так само можна вчинити і з губками, які вже не придатні для миття посуду, але спокійно можуть бути використані в прибиранні. Відрізаний куточок – відмітний знак, що цю губку можна використовувати для прибирання кухні або миття мисок домашнього улюбленця, але ніяк не для миття вашого посуду.

Джерело.

You cannot copy content of this page