fbpx

Чому праву руку нареченої принца Гаррі прикрашають три каблучки і ​​саме в такій комбінації?

У травні поточного року молодший з синів принцеси Діани стане законним чоловіком американської актриси Меган Маркл, а тому пара привертає багато уваги з приводу і без. Під час останнього дружнього візиту в гості до молодіжної радіостанції Reprezent FM в південному Лондоні Маркл була сфотографована крупним планом і викрита в незрозумілому жесті. Нам теж стало цікаво, чому праву руку нареченої принца прикрашають три каблучки і ​​саме в такій комбінації?

Обручки і каблучки, дівчата люблять біжутерію, до чого такий інтерес? А ось до чого – це не обручки і не церемоніальні каблучки, ті присутні окремо. Ці тонкі кільця, на великому, вказівного та безіменного пальців правої руки Меган її власні. Індивідуальні знаки, натяк на особистісні якості дами і тому хіроманти всієї Великобританії непідробно збудилися. Ще б пак, це ж їх стезя, передбачити, розпізнати по символам, що таїться в душі у майбутньої дружини самого принца Гаррі!

Каблучка на великому пальці – ознака агресії, високої мотивації і самоконтролю. Та сама бой-баба, владна і спрагла домінувати жінка, яка в зрілому віці неодмінно стає матріархом, главою всього роду.

Каблучка на вказівному пальці – символ влади. Це або людина, яка недавно вознеслася до вершин соціальної структури, стала великим керівником або правою рукою монарха. Або медіа-персона, у якої безліч шанувальників, практично своя паства.

Каблучка на безіменному пальці – щоб місце не пустувало. Тут традиційно знаходиться обручку, але західна культура дозволяє носити її і на лівій руці, тому на праву Меган наділа колечко сама. Щоб показати всім – вона контролює ситуацію, своє становище в суспільстві і гендерний статус. І не дозволить втручатися, нав’язувати собі правила і догмати.

Звичайно, було б цікаво почути коментарі самої Меган Маркл, але якщо хіроманти праві – вона занадто крута, щоб зійти до цього.

Джерело.

You cannot copy content of this page