Чому так виходить, що мій син не може влаштувати своє життя, через ці квадратні метри квартири? Чому всім головне – квартира?

Питання житла, можна сказати, що зруйнувало моє життя. Нам з чоловіком далеко вже за 50. Є дорослий син. Йому вже 28 років. Живемо всі разом в одній кількаметровій кімнаті.

Квартира трикімнатна, але з нами ще живуть батьки чоловіка та його молодша сестра з сім’єю. З самого першого дня у нас були скандали зі свекрухою. Сестра його тоді ще в школу ходила, але теж за прикладом батьків, з нами не спілкувалася.

Пропонували поділити квартиру, але ніхто з них не захотів. Причини називалися різні. І те, що це їх квартира, і те, що вони не зможуть за ці гроші купити по однокімнатній квартирі без доплати.

Так і живемо всі разом до сих пір. Я вже не сподіваюся, що це коли-небудь зміниться. Уже до всього звикла, якби не син.

Ігор зустрічався з дівчиною, але через рік розлучилися, так як він навіть запросити її додому не міг. Вона зрозуміла, що щось не так і просто перестала з ним спілкуватися.

Зараз у нього є дівчина Оксана. Вона з іншого міста, тут навчається. Батьки на другому курсі купили їй квартиру. Де живе Ігор, вона, звичайно ж, не знає.

Але ось прийшов час знайомитися нам з її батьками, і постало питання, як їх до нас запросити. Мало того, що у нас такі відносини з родичами, так за весь час, скільки я у них живу, жодного разу не робився ремонт. Кожен вважає, що його це не стосується.

Моя співробітниця живе одна в двокімнатній квартирі і запропонувала зустрітися з майбутніми сватами у неї. Але як нормальні люди сприймуть це, і що про нас подумають? У підсумку вирішили, що нехай приходять до нас. Тож  не зможемо ми весь час ховатися від них. Нехай з самого початку знають всю правду.

Коли вони побачили, як ми живемо, відразу ж сказали, що не збираються віддавати свою дочку за людину, якій навіть жити ніде. Я сказала, що якщо вони будуть жити в квартирі Оксани, то ми будемо допомагати їм грошима. На що її батько сказав, що його доньці подачки не потрібні. І на цьому все закінчилося.

Я ось тепер думаю, чи могла я свого часу хоч щось змінити? Чому так виходить, що мій син не може влаштувати своє життя, через ці квадратні метри квартири? Чому всім головне – квартира? В нашому житті так склалося, тож в наших дітей буде все по іншому. Тим більше проживши все життя в кімнатці, я буду старатися, щоб сина обов′язково забезпечити власним житлом.

Фото pixabay.com