fbpx

Чому в жодному випадку не можна мити підлогу старими футболками

У магазинах зараз можна купити ганчірки для чого завгодно: для пилу, для столу, для дзеркал, для підлоги. Але ось звичка купувати такі речі у нас все ще не сформувалася. Адже десятки років у нас в будинках було прийнято використовувати для прибирання старі футболки, наволочки, рушники. А тут раптом витрачати гроші на якісь ганчірки?

Але астрологи і езотерики попереджають: прибирання треба робити правильно, інакше легко накликати на себе негаразди.

Перш за все сміття потрібно прибирати не тільки матеріальне, а й енергетичне. Його не видно, але життя воно псує добряче. Щоб з ним справитися, рунічні маги радять застосувати всі чотири стихії: воду — при вологому прибиранні, повітря — при провітрюванні, землю, тобто миючі засоби, вогонь — згодиться звичайна свічка.

Спершу потрібно прибрати, як зазвичай: помити, протерти. А потім обійти квартиру, тримаючи в руках запалену свічку. Рухатися треба від вхідних дверей за годинниковою стрілкою — так обійти всю квартиру, тричі перехрестити свічкою кожен кут, двері і вікно. Коли повернетеся до вхідних дверей, їх теж потрібно тричі перехрестити свічкою і поставити свічку десь в передпокої на 3-5 хвилин, потім погасити.

Таку процедуру потрібно проводити раз на місяць. Якщо ж у квартирі є відчуття, ніби стіни тиснуть, неможливо розслабитися, то проведіть ритуал три дні поспіль. Кращий час для цього — спадаючий Місяць.

Для миття підлоги багато господинь використовують колишній в експлуатації рушник, а іноді і одяг. Якщо у вас в будинку є дівчинка, то не варто цього робити — ваша дочка буде приречена на самотність і ніколи не вийде заміж.

Експерти радять замінити рушник на покупну ганчірку для миття підлоги. Або купити окремий рушник саме для цієї мети і користуватися ним тільки для миття підлоги, ні для чого більше.

Але це не єдина причина, чому не варто використовувати свої речі для прибирання. Футболки, майки, старі сорочки — ними мити підлогу не можна ні в якому разі, і тут справа серйозніша, ніж заміжжя.

Це неприпустимо, тому що веде до хвороби. Неодмінно скрутить недуга і вже ніколи не відпустить.

А ось стару бавовняну фіранку, наприклад, або іншу нейтральну річ використовувати для прибирання можна, це ніяк не зашкодить ні господині, ні іншим домашнім.

Вчені теж проти того, щоб для прибирання використовувалися старі речі. На думку фахівців, це негігієнічно, адже в ганчірках розмножуються бактерії, серед яких можуть бути і кишкова паличка, і навіть стафілокок. Не кажучи вже про те, що деякі тканини не володіють гігроскопічними властивостями (здатність матеріалу поглинати і віддавати вологу) і просто будуть розмазувати бруд з водою по поверхні. Тому однозначна порада — користуватися для прибирання спеціально призначеними для цього ганчірками.

Фото спеціально для Особлива

You cannot copy content of this page