Чому вдома не можна вішати картини з водою і ще кілька важливих порад

Будь-яке зображення на полотні несе у собі певну енергетику. Саме тому потрібно знати, які картини можна вішати у будинку, а які ні. Наприклад, є прикмети, які вказують на те, що в кімнаті не можна розміщувати картини з водою та зображеннями, що викликають негативні емоції.

Чому не варто вішати в будинку картини із зображенням води

Прикмети вказують на те, що в будинку не повинно бути жодних краєвидів, що зображують бурхливі потоки води. Їх краще вішати у галереях чи музеях. Бурхливий океан або вода можуть призвести до конфліктів та турбот між членами сім’ї. Водоспад – до неприємностей та фінансових втрат.

Замість того, щоб вішати картину з водоспадом у своїй кімнаті, краще віддати перевагу малюнку з фонтаном. Він обіцятиме грошовий прибуток і достаток.

Небажано розміщувати у квартирі малюнки із застояною водою – це не приведе ні до чого доброго. У житті людей буде зупинено всі процеси, а також з’явиться застій у фінансових справах. Вода на картинах має бути зображена правдоподібно, без людей.

Народні прикмети особливо прискіпливо ставляться до змісту картин, що знаходяться у спальні. Варто відмовитись від полотен, на яких намальовані великі водні простори. Не рекомендується вішати морські краєвиди. У спальні можна повісити лише ту картину зі спокійною водою, яка несе умиротворення.

Над ліжком подружжя краще не вішати картини, на яких зображена вода, оскільки вона несприятливо позначиться на спокійній обстановці в цій кімнаті. Живо і цікаво така картина виглядатиме у передпокої чи вітальні.

Які картини не варто вішати у домі

Перш ніж купувати та вішати картину у себе вдома, слід уважно її розглянути та зрозуміти, чи підійде вона для кімнати. За основу розміщення всіх речей у будинку можна взяти вчення фен-шуй. Якщо зображення на полотні викликає тривогу, псує настрій, краще його не вішати в кімнаті.

Небажано в будинку розвішувати такі картини, на яких зображено:

символіка потойбічного світу. Такі картини будуть притягувати до будинку погану енергетику;

старовинні зруйновані замки або руїни. Такі зображення руйнуватимуть сімейне життя подружжя;

старих, хворих та жебраків;

дикі тварини в агресивному вигляді;

в’янучі квіти та сухоцвіти;

тріснутий, розбитий посуд або його уламки. Ця картина нестиме енергію бідності та злиднів;

природні катаклізми;

самотні об’єкти, оскільки вони не сприяють набуттю сімейного щастя.

Небажано розміщувати у квартирі репродукції, на яких митець зобразив алкоголь, блудний спосіб життя.. Такі картини будуть недоречними в тому будинку, де є діти та жінки.

Картини з негативною енергією не несуть у собі нічого хорошого, тому подібні мистецтва найкраще розміщувати у студіях, де створено спеціальну атмосферу.