«Чому вона вдома сидить? Нехай йде працювати!», « От пішла працювати тепер вдома все запустила», «Ви чого спите до 9 ранку? На пожежників здаєте?», «Чому ви вічно в кімнаті сидите, нам же нудно» – весь час невдоволено докоряла свекруха. А потім і взагалі мамі моїй сказала, що та виховала нікчемну доньку

Зустріла я хлопця своєї мрії, кохання-зітхання і всі справи. Зустрічалися 4 роки, після вирішили жити разом, тобто, з його батьками. Одружилися. І пішла вода в хату .. автоматично стала поганою у всьому. Моя свекруха скаржилася моєму чоловікові, а він потім висловлював мені своє невдоволення. Звідси всі наші сварки.

«Чому вона вдома сидить? Нехай йде працювати!», « От пішла працювати тепер вдома все запустила», «Ви чого спите до 9 ранку? На пожежників здаєте?», «Чому ви вічно в кімнаті сидите, нам же нудно». І так далі і тому подібне.

І якось раз трапився конфлікт між свекрухою та моїм чоловіком та такий, що ввечері того ж дня він став шукати квартиру в оренду. Ціни кусалися, але робити було нічого. І знаєте, все відразу якось заспокоїлося, ніхто не докучав нам своїми моралями і уїдливими підказками. Пригледіли ділянку під забудову нашого майбутнього будинку, але до покупки не вистачало 50 тисяч. Довелося позичити у його батьків. (У мене тата немає, а мама, яка в селі, живе на одну пенсію і виховує ще двох моїх молодших братиків).

І пішло будівництво. План, фундамент і т.д. І ось якось увечері на столі знаходжу папери, де чорним по білому написано, що ця ділянка оформлена на мою свекруху! Скандал був до небес, мені втуляли, що так зроблено лише тільки тому, що батьки допомогли купити ділянку і все потім перепишуть на нас. Не повірила, вигнала його під три чорти. Місяць жили окремо, кожен день співав пісні про те, що він все виправить, що це тільки для нас все робиться.

Гаразд, зійшлися. Через кілька місяців дізнаюся, що чекаю дитину. Все прекрасно, дитина бажана, на крилах літала. Різко з’явилася свекруха, телефонувати стала, якісь образи висловлювати, що мовляв, не приїжджаємо в гості. При примиренні з чоловіком чітко сказала, що спілкування з його батьками зводиться до мінімуму, начебто зрозумів мене.

Все минуло відмінно! Виписка – припхалися свекри до нас додому з тортом, на внучку подивитися, ок, посиділи, чай попили і пішли. Але не тут-то було. Після, кожен день почалися дзвінки і дике бажання приїхати і подивитися на внучку! Аби не допустити продовження уїдливих моралей, пояснила і їм і чоловікові, що трохи пізніше, дайте нам самим пожити, ми покличемо в гості, побачите внучку, але ні ж ..

Знову нацьковування чоловіка, він потім мені висмоктує з пальця якісь дріб’язкові скандали. Нагадала йому щодо будівництва і того, що всі обіцянки його не справдилися. Відбувається наступне, вони дзвонять моїй мамі, яка ні сном ні духом не в курсі і кажуть, що їм з нею треба поговорити «про дітей». Вона без будь-якого підозри поїхала, і їй там видали, що якщо вона хоче, щоб вони переписали будинок на нас, то нехай заплатить половину вартості цього будинку (на той момент там вже 3о тисяч доларів було вкладено).

Природно, розгорівся скандал, в запалі якого вилетіло, що «виховала нікудишню дочку»: – Ви виховали нікчемну дочку, – кричала свекруха на мою маму …

Моя мама приголомшена розповідає все це мені, на що мій чоловік каже, що цього не було. Тонни розмов, з яких вилилося, що я «таких грошей в руках не тримала і не знаю як їх заробляти», а те, що всю свою зарплату, він віддавав в будівництво, а жили ми на мою – це не враховується. Кожен день знущання – він мені за будівництво, а я слухати це не можу.

Став казати, що потайки від мене буде возити дитину до «бабусі і дідуся». Бридко і боляче все це … У понеділок йду до суду. На аліменти на себе і дитину писатиму заяву і на розлучення. Час розрубати цей вузол.

Фото ілюстративне спеціально для Особлива