Чорний Місяць у Близнюках з 18 липня 2021 по 14 квітня 2022 року: для кого почнеться складний період

Транзит Чорного Місяця (Ліліт) знаком Зодіаку – Близнюки триватиме з 18 липня 2021 по 14 квітня 2022 року.

Чорний Місяць показує підсвідому сутність людини, страхи і комплекси, тобто це його “негативна карма”, накопичена в минулих втіленнях. Також, в гороскопі кожної людини, показує суму гріхів і поганих вчинків його предків.

Негативна кармічна точка показує нераціональне витрачання енергії, а також її відшкодування таким чином, що важко пояснити процес, з точки зору норм моралі. Чорний Місяць показує негатив, який людина може зробити в цьому житті, якщо він піде по найнижчому шляху свого розвитку. Завдання кожної людини – опрацювати свій Чорну Місяць, відбілити його, створити захист.

Цикл Чорного Місяця – 9 років це роки коли легко піддатися їйого негативному впливу. У 9 років вперше включається Чорний Місяць, уважні батьки в цьому віці можуть побачити темні сторони особистості своєї дитини і спробувати їх відкоригувати.

У 18, 27, 36, 45 років – карма нагадує про себе, також, в такому віці легко піддатися спокусам Чорного Місяця, тобто проявити свої негативні риси. Найбільш небезпечний вік – 36 років, тому що збігаються цикли Чорного Місяця і Юпітера (планети розширення). У цьому віці людина схильна переоцінювати себе свої сили і можливості. У 54, 63, 72, 81 років – вплив Чорного Місяця мінімальий, оскільки, в більшості випадків, людина стає мудрішою і здатна себе контролювати.

У період руху Чорного Місяця по знаку Близнюки, ми часто будемо стикатися зі спотворенням інформації. З’явиться багато шахраїв, пліткарів, ошуканців, злодіїв. Ускладнюються взаємини з братами і сестрами, родичами, сусідами. Багато хто висловлює те, про що слід було б мовчати.

Близнюки – цей знак, який збирає і передає інформацію, ідеї і знання. Належить до стихії Повітря, має мутабельні (мінливі риси). Завдання цього знака Зодіаку полягає в тому, щоб бути посередником в процесі взаємообміну ментальними, інтелектуальними та інформаційними складовими нашого життя. Знак Близнюки показує періоди проміжних, перехідних положень в природі і в світі. Його роль полягає в підготовці до переходу на наступний рівень, що призводить до оновлення і нового початку.

Управляє Близнюками – Меркурій або Гермес – покровитель доріг, мандрівників і торгівлі (а також – спритності, хитрості, обману, злодійства). Він переміщався в крилатих сандалях зі швидкістю думки, був посланцем богів, відповідав за юнаків, навчання, гімнастику, різні науки і ремесла, писемність, ораторський дар, красномовство, здатності що-небудь робити руками.

Транзит Чорного Місяця по Близнюках змусить вийти назовні приховані помилки, таємниці, комплекси, претензії до оточуючих. Особливу увагу в найближчі місяці варто приділити аналізу інформації, щоб приймати правильні рішення і продумувати стратегію. У цей період частіше приймаються помилкові рішення, губляться дрібні, але важливі речі, виникають конфлікти через дрібниці, що відбивається на настрої, сприйнятті навколишньої дійсності.

У першій половині вересня 2021 відбудеться кармічне з’єднання Чорного Місяця і Північного вузла в знаку Близнюки, це сильний аспект, будьте дуже обережні, відповідальні тому події вересня і жовтня 2021, вплинуть на роки вперед. Позитивне – якщо протистояти спокусам, пізнавати, розширювати світогляд, негативне – якщо йти низьким шляхом розвитку, споживаючи оточуючих, перекладаючи відповідальність за своє життя на інших людей. І що найбільш важливо в цей період-перестати турбуватися про дрібниці, оскільки це сприяє втраті енергії.

Найближче оточення під час транзиту Чорного Місяця по Близнюках, може стати джерелом проблем. У кожної людини є заданий рівень енергії, який допомагає протистояти труднощам, адаптуватися до складних обставин. Залежно від того, з ким ми спілкуємося і взаємодіємо кожен день (цей процес характеризує знак Близнюки), ми можемо посилити цей життєвий ресурс або послабити.

Меркурій, управитель Близнюків, з 27 вересня по 18 жовтня в ретроградному русі в знаку Терези – нагадують про себе неприємні минулі зв’язки, болісно розірвані відносини. У цей період трапиться багато зустрічей з людьми з минулого, а може бути з попередніх втілень, які матимуть великий вплив на ваше майбутнє.

Транзит Чорного Місяця по Близнюках зробить сильний вплив на представників цього знака, а також на тих, у кого в Близнюках знаходяться планети та інші елементи особистого гороскопу.