Чорний список: 5 речей, які в жодному випадку не можна дарувати на Новий 2022 рік Тигра

Традиція обмінюватися подарунками на Новий рік і класти їх під ялинку чудова, адже кожен отримує багато речей, про які мріяв увесь рік. Ось список подарунків, які не варто подавати на рік Тигра. Завдяки такій підказці вдасться привернути увагу нового покровителя та здобути його підтримку.

1. Гострі предмети. Штопори, набори ножів та інші подібні предмети будуть недоречними на рік Тигра і можуть принести багато проблем. Такі подарунки навряд чи порадують, тому від такого вибору краще відмовитись на користь чогось вдалішого.

2. Порожній гаманець. Гаманець важливо вибирати, ґрунтуючись на багато факторів, і якщо вибір упав на цей виріб, то важливо зробити подарунок з грошима всередині. Інакше у того, кому призначено подарунок, проблеми з грошима лише посиляться.

3. Приладдя для миття. Такі подарунки як рушники, шампуні, гелі для душу, недоречні на Новий рік. Вони навряд чи додадуть гарного настрою, а в рік Тигра можуть дати ще й проблеми зі здоров’ям.

4. Сувеніри. Численні фігурки та новорічна атрибутика є у кожного, і багато років за роком отримують нові дрібнички, які шкода викинути, але й тримати в будинку клопітно через часте прибирання та необхідність протирати пил. Практичний Тигр навряд чи оцінить такі подарунки.

5. Шкідливі звички. Подарунки, які мають на увазі шкоду для здоров’я, – табу на 2022 рік. Тютюнові вироби, спиртне та інші подібні речі дарувати не можна, щоб не розгнівати величну тварину та не нашкодити близьким людям. Краще замінити сумнівні презенти на те, що благотворно позначається на здоров’ї: сертифікати спортивних залів, басейнів, відвідування сауни.