Чотири знаки зодіаку з феноменальною інтуіцією. Вони бачать тебе наскрізь

Інтуїція — дар, який дається обраним. Це шосте відчуття допомагає проникати в суть речей і передбачати майбутнє.

Обдарована інтуїцією людина проникає в суть речей. З одного боку це добре, йому не треба довго аналізувати ситуацію, щоб передбачити її результат. З іншого боку погано, бо бажаний інсайт може настати тільки тоді, коли є для нього відповідний настрій.

У будь-якому випадку,ті хто володіють внутрішнім чуттям, менше помиляються в житті. Інтуїція допомагає їм визначати де правда, а де брехня. Вона незамінний помічник при виборі оточення, друзів, другої половинки.

Астрологи вважають, що деякі зодіакальні знаки володіють більшою проникливістю, ніж інші. Хто ж ці щасливчики?

Рак У Рака завжди на першому місці стоять взаємини з близькими, друзями, рідними. Цей астрологічний знак зодіаку дуже ретельно підбирає людей у своє оточення. Від цієї якості безпосередньо залежить його щастя.

Рак довго придивляється до нових знайомих, перевіряє їх на наявність важливих для нього якостей, таких як уміння бути вірним, відданим, співчутливим, щирим, і тільки після успішно складеного іспиту пускає у свій світ. Саме інтуїція допомагає йому з високою точністю відчути і проскановувати людей.

Читайте також: Гаррі відчував гордість за Меган і витирав сльози. Нові подробиці закритої вечірки королівського весілля

Козеріг Народжені під знаком зодіаку Козеріг володіють найбільш розвиненою інтуїцією з усіх знаків. На рівні підсвідомості в них зберігається інформація про все на світі.

Козероги все знають, просто не кожному в цьому зізнаються, і спочатку часто створюють враження простаків. До того ж вони люблять міркувати і аналізувати. І можна було б припустити, що до відкриттів і висновків вони приходять шляхом роздумів. Але насправді всім успіхам цей знак зобов’язаний підказкам шостого чуття.

Козероги великі эмпаты, відразу бачать душу людини. У друзів вони приймають тільки сильних духом, готових пройти з ними крізь вогонь і воду. Інші залишаються у статусі знайомих.

Близнюки Близнюки — дуже товариський і допитливий знак. Поглинувши нову інформацію, він прагне негайно і поділиться нею і обговорити зі знаючими. В результаті такої відкритості в колі його знайомих виявляються самі різні люди.

Готові взяти в співрозмовники будь-якого, вони здаються нерозбірливими у зв’язках. Але це тільки зовнішня видимість. Близнюки володіють внутрішнім знанням кому можна довіряти, а кому не варто. І незважаючи на свою балакучість, сумнівному знайомому ніколи не скажуть нічого зайвого, а тим більше не довірять особистого.

Близнюки вміло вибудовують хороші відносини з усіма, але справжніми друзями вважають одиниці.

Діва  Діва любить покопатися в собі і зайнятися самоаналізом. Але незважаючи на постійну концентрацію на своєму “Я”, інших їй вдається бачити краще, ніж саму себе. Причому буквально наскрізь.

Спілкування не лякає її, тому що вона знає, чого можна очікувати від співрозмовника. Маючи велику кількість знайомих і друзів, вона не піддається їх впливу і завжди живе своїм розумом .

Джерело