fbpx

Чудодійна дата 02.02.2022: загадані бажання в цей день обов’язково здійсняться

Лютий 2022 починається справді чарівно: 1 лютого відбудеться молодик у Водолії та Китайський Новий рік (Рік Тигра), а вже 02.02.2022 починає діяти справжня магія «двійок».

В астрології та нумерології ця цифра сама по собі несе енергію Місяця — емоційність, сприйнятливість, безпосередність та дитяче ставлення до світу. Але п’ять двійок – це зовсім інша історія.

Вважається, що дві двійки, візуально повернені одна на одну, дають зображення ключа, а в нашому випадку це як мінімум два ключі: у житті кожного відбуватиметься ситуація вибору, начебто є дві двері, які ви можете відкрити і почати жити з чистого листа. Втім, невипадково ця дата випадає на день після молодика, енергія якого діятиме ще два тижні. Ви можете прийняти рішення, зробити для себе відкриття, отримати доленосну новину або зробити кармічний вибір (між двома партнерами, двома місцями проживання, двома роботами тощо).

Також якщо ми складемо всі цифри дати, то отримаємо число 10, а результаті 1+0=1. Одиниця – це число Сонця, яке вказує на важливість внутрішнього стрижня та розвитку рішучості, відповідальності та характеру. Ключова фраза цифри “я це можу зробити”. Тому саме 2 лютого важливо записати, чого ви хочете та які у вас головні цілі у житті (хоча б на цей рік).

В ідеалі варто взяти аркуш паперу та прописати всі бажання щодо пунктів. Будьте чесні, адже 02.02.2022 Всесвіт як ніколи чує нас, тому мрії мають бути щирими та йти від серця. Не загадуйте за інших, лише за себе, бо одиниця нагадує важливість вас як особистості.

До речі, бажання мають бути написані від руки, бо лише такий варіант «закріплює» наші мрії у нейромережах нашого мозку. А значить, ви внесете цей список на підсвідомість і легше прийдете до своїх цілей.

You cannot copy content of this page