Чи можна дарувати подарунки завчасно і вітати з Днем народження та Навим роком заздалегідь?

Перше міркування з цього приводу пов’язане з незграбністю вчинку. Навіщо підносити подарунок людині, яка, так би мовити, ще не народилася? Ось з’явиться, тоді і отримає презент. А поки що нехай перебуває у режимі очікування.

Щодо передчасних подарунків існує безліч забобонів. Наприклад, вважається, що не варто так робити, щоб не привернути до події багато уваги і негативу з боку заздрісників. Особливо якщо у людини є вороги чи недоброзичливці, які тільки раді вхопитися за будь-яку можливість, щоб насолити. Джерело

Кажуть, що у часи Русі подарунок до дня народження супроводжувався зaклинaнням, яке захищало новонаpoдженого. А якщо вимовити його заздалегідь, то жодного ефекту від нього не буде. Більше того, заклuнання почують тeмні сuли, які натовпом злетяться і нашкодять майбутньому іменинникові.

На думку езотеpиків, день народження закриває рік, що минає, і відкриває новий етап у житті людини. Все має відбуватися вчасно, а якщо якась подія порушить цей порядок, то вона приверне негативну енергію, оскільки Всесвіт не любить, коли хтось його порушує.

Також існує прикмета, що заздалегідь отриманий подарунок може принести горе і сльози, всі нові справи зазнають краху, а іменинникові можуть загpoжувати проблеми з роботою і здоров’ям. Загалом, усі 33 нещастя через один презент, отриманий не в той час.

На тлі подібних забобонів існує цілком логічне пояснення: для багатьох людей день народження є значущим святом, тому вони полюбляють отримувати увагу саме у цей день. А всі, хто квапляться або запізнюються з подарунками, можуть зіпсувати настрій іменинникові.

Якщо ви вірите у прикмети, то можна убезпечити себе у такій ситуації. По-перше, не варто показувати своє розчарування людині, яка завчасно вручає презент. Це може зіпсувати стосунки з нею.

По-друге, на знак подяки можна дати їй трохи грошей, хоча б кілька монет. Тоді подарунок перетвориться на покупку і втратить свою негативну силу. Нехай з боку це виглядає дивно, проте ви знайдете душевний спокій.

Чи можна заздалегідь вітати з весіллям і Новим роком?

Вважається, що весільний подарунок потрібно підносити саме у день торжества. У іншому випадку він втрачає свою чарівність і позитивну енергетику. Якщо немає такої можливості, можна заздалегідь передати презент через друзів або родичів і попросити молодят відкрити його вчасно.

Що стосується Нового року, то у робочому колективі найчастіше ми підносимо подарунки заздалегідь, наприклад, на корпоративі. Так ми намагаємося швидше розлучитися з минулим роком і кличемо із собою все найкраще у рік прийдешній.

Читайте також: Одягаючи чужий одяг, людина змінює свою долю. Носити чуже взуття — йти дорогою його минулого власника. Чи варто носити чужі речі і коли це категорично робити заборонено?

Ставлення до таких подарунків неоднозначне: деякі люди не поспішають розкривати їх до північного бою курантів, іншим дуже кортить дізнатися, що ж подарували колеги. Щоб уникнути неприємностей і не накликати негативну енергетику, вважається, що краще познайомитися з подарунком 1 січня.

Речі, які ми підносимо один одному, заряджені нашим теплом і добротою. За повір’ями, щоб енергія не змінила свій знак, вручайте і отримуйте подарунки вчасно.