Чи можна носити дві обручки: Часто на безіменному пальці дівчата носять дві каблучки. Одна з них — обручка, друга — із заручин. І на цей рахунок існують різні думки

Коли наречений робить нареченій пропозицію, він надягає їй перстень на безіменний палець. Поверх нього надівається вже обручка. Вважається, що дві прикраси принесуть молодятам щастя і міцний союз. Дружині належить носити два аксесуари все життя, щоб зберегти щасливий шлюб.

Після весілля наречена повинна зняти прикрасу, яка була одягнена на заручини, і прибрати її в скриньку. Якщо у пари народиться хлопчик, то йому передається каблучка для заручин зі своєю дівчиною. Носити два вироби вважається поганою прикметою — це може зруйнувати шлюб з причини чоловічої зради. Джерело

В яке з цих тверджень вірити — вирішувати вам. Найголовніше, щоб у людини були хороші думки, які мають властивість матеріалізуватися. Іноді обручка має практичну мету — вона притримує велику за розміром — обручку.

Чи можна носити дві обручки

Деякі дівчата носять дві прикраси. І ось чому:

Одна — залишилася від минулого шлюбу. Після заміжжя дівчина не побажала знімати прикрасу.

Друга — належить загuблому чоловікові. Існує традиція одягати обручку пoкiйного чоловіка в пам’ять про нього.

Одна — обручка, друга — вінчальна.

Купуючи парні обручки, майбутні молодята розраховують на довге спільне життя. На жаль, багато пар розпадаються, а після розлучення позбавляються від символу їх кохання. І це правильне рішення, оскільки вироби від минулого шлюбу можуть перешкодити новим відносинам, як свідчать прикмети.

Ювелірний виріб можна продати, переплавити або викинути. А от продовжувати носити не рекомендується. До того ж, це напевно не сподобається новому супутнику.

Найсумнішою причиною носіння двох каблучок є збереження пам’яті про помepлого чоловіка. Заведено носити прикрасу на безіменному пальці іншої руки. Також можна носити на ланцюжку або прибрати в скриньку.

Читайте також: Як чоловіки різних знаків Зодіаку змінюються після весілля. Панночкам варто знати

І третя причина — дві каблучки носять після вінчання. З цією метою зазвичай купують різні на вид прикраси — одну класичну, другу з каменем. Носять їх на одному пальці.

Що стосується стилістики, то не рекомендується надягати два ювелірних аксесуари на один палець. Правда, мало хто виконує цю рекомендацію, вважаючи за краще завжди тримати близько до тіла наявні ювелірні вироби.