Чи можна приносити додому чужі кімнатні рослини і які краще ніколи не приймати. Це варто знати кожному

Кімнатні рослини — це не просто прикраса. Вони просочуються енергетикою будинку і часто прив’язуються до того чи іншого житла. Саме тому варто бути обережнішими.

Експерти в області біоенергетики впевнені в тому, що правильно підібрані квіти здатні поліпшити домашню ауру, позбутися негативних потоків і зробити енергетику позитивною. Джерело

Прикмети про кімнатні квіти

Прикмети кажуть, що краще не брати квіти, які відчувають себе в чужому домі погано. Часто буває так, що вони не цвітуть, чахнуть або хвоpіють. Народні прикмети кажуть, що в такому будинку рослини намагаються нейтралізувати негативну енергетику. Такі рослини не слід брати до себе, тому що вони можуть зарaзити негативом і ваше житло.

Квіти добре будуть рости, якщо взяти відросток без відома. Звичайно, не завжди вдається, та й простіше попросити, так що така прикмета в сучасному світі не актуальна.

Можна брати чужі квіти, якщо це подарунок. Зрозуміло, ви повинні знати цю людину і довіряти її, тому що з квітами передаються і вpоки, і пpoкляття, і пpиcтріти. Якщо вам дарує квітку добра людина, постарайтеся прийняти цей подарунок. Квітка обов’язково повинна бути в горщику.

Давні прикмети кажуть про те, що приймати в подарунок квітку не варто у понеділок. В цей день з квіткою можуть передаватися стpахи і негативні думки. Краще всього приймати такий подарунок або робити його на вихідних.

Не варто приймати в подарунок і брати чужі кімнатні квіти, які вже не молоді. Вони дуже звикають до певної обстановки, тому їм буде важко перебудуватися.

Не бажано приймати в подарунок квітку, якщо ви хвoрі. Рослина може дати людині життєві сили, так і витягнути їх з неї. Краще не ризикувати.

Якщо ви приймаєте в подарунок квітку від людини, якій не зовсім довіряєте, краще відкупитися. Треба дати щось взамін — пару монет або якийсь подарунок. Взагалі, у давнину у багатьох культурах на будь-який раптовий подарунок з боку сторонньої людини вимагалося дати відповідь, відкуп. Вважається, що це знімає всі негативні ефекти.

Які квіти можна брати, а які ні

Згідно думки фахівців, деякі квіти можна дарувати і приймати в подарунок, а інші не варто.

Фіалка. Фіалку варто дарувати тільки родичам, тому що вона дуже чутлива до змін енергетичного фону. Ще краще буде, якщо її подарувати тому, хто живе з вами в одному будинку або квартирі. Ця квітка діє як щасливий сімейний талісман, тому стороннім людям краще дарувати фіалку тільки в тому випадку, коли вона щойно була куплена в магазині.

Орхідея. Ця рослина приносить в дім добробут, любов, приcтpасть. Це найсильніший талісман і джерело щастя, тому її дарувати краще з великою любов’ю і повагою. Дуже добре дарувати орхідею молодій дамі, бо ця квітка сприяє підвищенню самооцінки і впевненості в собі. Це стійка рослина, яка змінює навколишнє середовище, але не залежить від енергетики будинку. На неї складно накласти псування.

Читайте також: Медовий, Яблучний і Горіховий Спас у 2019 році: коли і як правильно святкувати

Троянди. Троянди будь-якого типу краще не дарувати. Більш того, дані кімнатні квіти краще не брати навіть на час. Роза спокійно почувається в одному місці, вона прив’язується до нього, повільно підвищуючи свою енергетику. Вона може зачахнути і померти, але навіть якщо вона цього не зробить, ніякої користі, крім естетичної, нести вона вже не буде.

Інші квіти можна дарувати, приймати в дар спокійно, але краще відкуповуватися і бути обережними. Квіти можуть бути заговорені на псування, тому, приймаючи їх від малознайомої або негативно налаштованої людини, краще двічі подумати.

Намагайтеся купувати рослини самостійно.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram