fbpx

Чи можна спати з котом і як він вказує на проблеми в домі?

Предки шанували кішок, в середньовіччі боялися, в наші дні стали любити. Чи не тому ми так ставимося до котячого роду, що мaгії в одному такому кудлатому пухнастику вистачить на натовп чарівників і чаклунів? Всім відомі священні кішки Єгипту і коти Таїланду, які охороняли храми від розграбування краще, ніж сторожовий пес.

Подейкують, якщо в храм заходила людина з нечистими помислами, монахам не завжди вдавалося врятувати безбожного від розлючених вусатих месниць. Не секрет, що котяче плем’я охороняє людське від пoтoйбічних сил і астральних тiл, в обмін на кpoв і їжу, звичайно ж.

Кішка рідко робить щось просто так, варто поспостерігати за домашньою улюбленицею і стане ясно, що яке б місце вона не обрала, щоб не накоїла, робить вона це з певною, часом тільки їй відомою метою. Які можуть бути ознаки того, що кішка засікла присутність або проникнення нечистої сили? Вловивши присутність нeчиcтої сили, кішка довго вдивляється, визначає її сутність і наявність загрози.

Вона може обходити певне місце в будинку або навпаки приділяти їй надмірну увагу. Кішка може раптово зашипіти і наїжачитися на улюбленого господаря, якщо він сам приніс на собі в будинок негативну енергію. Обов’язково слід прийняти душ і випрати одяг, а також перевірити, чи не принесли з собою позичену річ або неприємний подарунок людини, яка може бажати зла.

Якщо кішка відмовилася від звичної їжі або ігор, варто задуматися, чи немає в будинку гостя, який їй неугодний або нових предметів, які потрапили в будинок від людей з поганим оком. Буває кішка просто йде з дому. В одних випадках вона таким чином забирає негативну енергетику з собою, в інших просто не справляється з тим, що оселилося в будинку. Якщо так сталося, що кішка сама покинула оселю, варто провести ретельну енергетичну очистку будинку.

Власне, і новий будинок кішка вибирає за одним, їй відомим принципом. Варто звернути увагу, коли і як кішка потрапила в сім’ю. Можливо, комусь з домочадців загpoжувала небезпека або ж вдома потрібні були зміни. Буває так, що будинок закритий від зовнішнього світу.

Читайте також: Чудо в трамваї: пристойно одягнена молода дівчина зайшла в трамвай, підняла на вуха громадськість і наостанок приголомшила

Його жителі спілкуються з людьми, але не відкривають серця і душі назустріч оточуючим, тоді в будинку з’являється добродушний товариський кіт, який постійно вимагає до себе уваги, радий гостям і віддає перевагу гучним іграм. Дуже часто жінки, які пережили складні розставання воліють завести кота чи кішку.

Це пов’язано з тим, що коти точно відчувають жіночу енергетику, вони обдаровують своєю ласкою, але можуть і вкусити ні з того, ні з сього, якщо господиня задумалася про хворобливе минуле.

Чи варто говорити, що, звертаючи увагу на дивну і незвичайну поведінку свого котячого друга, можна вберегти себе від маси неприємностей, це давно вже не секрет, не дарма ж так цінували стародавні греки, римляни і єгиптяни цих загадкових істот, що норовлять укластися в ноги господареві або на хазяйську подушку.

А чи можна спати з котом? Вченими доведено, що спати з кимось корисно для здоров’я, так чому б не спати з котом? Часто улюбленцям не забороняють спати в хазяйському ліжку. А деякі з них принципово ігнорують придбані двоногими котячі ліжка. Деякі стверджують, що кішка в ліжку може накликати різноманітні проблеми і хвороби. Крім того, котів нібито приваблюють так звані зони геопатичного тиску, тобто природної радіації землі в місцях розломів.

Таке випромінювання небезпечне для людського організму і може негативно вплинути на роботу мозку, може викликати порушення сну і, як наслідок, психіки. Ще одна думка говорить, що сон з котом буде неодмінно поганим, а на ранок очікує втома і апатія, оскільки за ніч кіт витягне життєву силу і енергію.

На щастя, існує чимало противників таких теорій. Завзяті кошатники усього світу твердять в один голос, що до моменту появи в їхньому житті кота ніколи так добре не висипалися, як з муркотливим товаришем. Кішка, як загальновідомо, здатна заколисати господаря, особливо якщо вона лежить на ньому або притискається до нього уві сні. Кішка дивним чином сприяє розслабленню і зануренню в глибокий рівний сон.

Доведено, що звукові хвилі, які видають представники котячого «племені», благотворно впливають на емоційний та психологічний стан людини. Муркотіння заспокоює і утихомирює, а також ефективно бореться з безсонням своїх господарів. Психологи рекомендують спілкуватися з котами тим, хто страждає неврозами і депресивними станами.

Турбота про кішку, ігри і сон з ними покращують настрій, нормалізують кров’яний тиск і активізують роботу мозку. У будь-якому випадку, кожен визначає для себе як ставитися до чотириногих друзів. Хоча часом рішення заводити кота чи ні, спати з ним чи ні приймається аж ніяк не людиною, а як раз-таки його муркотливим компаньйоном!

Джерело.

You cannot copy content of this page