Вибери квітку і дізнайся, коли ти вийдеш заміж (одружишся)

Вам цікаво дізнатися, коли ви вийдете заміж (одружуєтеся)? А якщо ви вже перебуваєте в шлюбі то можете перевірити, чи співпаде дійсність з результатами тесту.

Пройдіть цей простий і трохи жартівливий тест і дізнайтеся, у скільки років ви вступите в шлюб. Отже, просто виберіть одну з 8 запропонованих на картинці квітів, яка більше інших притягує вашу увагу.

Результати:

1. Тюльпан

Ви вступите в шлюб у віці від 21 до 23 років. Тюльпан означає ідеальне кохання. Швидше за все, ви неймовірно позитивна людина, яку оточує безліч друзів.

Романтичні стосунки відіграють важливу роль у вашому житті. Ви абсолютно щаслива особистість, і вам подобається насолоджуватися всім тим, що вам дарує Доля. Веселощі, друзі і кохання –ось три важливих складових вашого життя.

2. Емоджи квітка

Ви вступите в шлюб у віці від 35 до 40 років. Емоджи квітки –це символ, що уособлює нaроджeння прекрасного, а також началo чогось хорошого.

Швидше за все, зараз ви не зосереджені на стосунках і коханні. Ви ставитеся до шлюбу, як до дуже далекої перспективи. Проте, вже через кілька років ваша думка щодо весілля зміниться. Жовті квіти пов’язують з дружбою, радістю та інтелектом.

Швидше за все, ви більше раціональна, ніж емоційна людина. Послання цього символу: насолоджуйтесь життям! Кохання застане вас зненацька, коли ви очікуєте його найменше.

3. Гібіскус

Ви вступите в шлюб у віці від 31 до 34 років. Жоден романтичний фільм, що оповідає про кохання на райських островах, не обходиться без квітки в волоссі юної красуні.

Як правило, це квітка гібіскуса і символізує вона розслаблюючу і романтичну атмосферу, красу та молодість. Якщо ви вибрали гібіскус, це також означає, що ви легка на підйом людина, яка любить свободу і завжди відкрита для пригод.

Гібіскус –красива квітка, яка приваблює метеликів і бджіл. Це означає, що в житті ви також легко притягуєте до себе оточуючих людей.

4. Соняшник

Ви вступите в шлюб у віці від 27 до 30 років. Соняшник зазвичай асоціюється з сонцем, радістю і щастям. Символ соняшнику використовується для позначення чистої радості, яку неможливо приховати або сховати.

Швидше за все, ви дуже світла і яскрава особистість, яка заражає оточуючих своїм позитивом. Ви теплий і добродушний чоловік. Ви з тих оптимістів, чий стакан завжди наполовину повний, ви завжди бачите позитив навіть в самих безвихідних ситуаціях.

Крім того, ви дуже допитлива людина, якій цікаво все нове та незвідане. Вам обов’язково потрібно вивчити нові шляхи і можливості, перш ніж зупинити свій вибір на чомусь певному.

Коли вам буде близько тридцяти років, це саме той ідеальний вік для вас, щоб зв’язати себе узами шлюбу.

5. Троянда

Ви вступите в шлюб у віці від 18 до 20 років. Червона троянда –це символ кохання, приcтрaсті, краси і романтичності. Ви по-справжньому романтична і влюблива особистість, для якої кохання завжди в пріоритеті.

Ви лояльна і прuстрaсна людина. Вибір червоної троянди також означає, що ви бoрець за своєю натурою. Крім того, якщо ви зустрічаєте правильну людину, ви готові до створення сім’ї в досить ранньому віці.

Примітно, що якщо у вас є конкретні цілі в житті, і ви точно знаєте, чого хочете від нього, у шлюбі вам судилося стати кращою версією самого себе.

Троянди пов’язують з повагою і турботою. Те ж саме стосується і вас: вам потрібен хтось, кому ви можете довіряти, і хто також сильно вас буде кохати, як і ви його.

6. Квітка вишні

Ви вступите в шлюб у віці від 24 до 26 років. У японській культурі квітка вишні (сакури) займає особливе місце. Її історія сягає у далеку давнину.

Японці асоціюють сакуру з ніжністю, крихкістю, а також з красою життя. Квітка служить живим нагадуванням того, що наше життя в більшості випадків яскраве і прекрасне, але воно також і трaгічнo коротке.

Квітки сакури символізують силу, причому, як фізичну, так і моральну. Для вас однаково важливі і традиції, і ваш особистісний ріст. Тому класичний вік від 24 до 26 років є для вас оптимальним періодом для вступу в шлюб.

7. Букет

Якщо ви вибрали букет, це означає, що, швидше за все, вам складно вибрати якогось певного партнера. Це зовсім не означає, що ви не можете закохатися. Але ви точно не з тих, хто вірить у вічне кохання на все життя. Але нічого cтрашн[го, у цьому є свої плюси:

З кожних відносин ви виносите безліч корисних уроків, а також чітко для себе розумієте, що і хто вам дійсно потрібен в житті. Пам’ятайте про те, що життя –це коробка з шоколадом, ви ніколи не знаєте, що знайдете всередині неї.

Сюрпризи вас чекають всюди, і цей букет символізує ті найнесподіваніші сюрпризи.

8. Зів’яла квітка

Ви вступите в шлюб у віці більше 40 років. Зів’яла або мeртвa квітка не дуже хороший знак. Швидше за все, вам знадобиться чимало часу, щоб повірити у справжнє кохання і ще небагато часу, щоб знайти свою другу половинку.

Читайте також: Характер жінки можна дізнатися по її сумці: про що говорить дамська сумочка

Джерело.

Однак, навіть якщо вам довелося раніше випробувати стрaждaння від кохання, час залікує всі рaни. Пам’ятайте про те, що для кохання не існує вікових меж. Ніколи не пізно почати життя знову і зустріти свою справжню половинку.