Чим небезпечне місячне затемнення 27 липня: що не можна робити в цей день

Сьогодні відбудеться найдовше місячне затемнення в цьому сторіччі, воно триватиме близько 4 годин приблизно з 21.30 до 1.30 за київським часом. Повна фаза затемнення триватиме 103 хвилини. Це досить складний день з точки зору астрології.

Як запевняють астрологи 27 липня 2018 року досить нeбезпечний день для всіх знаків Зодіаку. І це не тільки тому, що Сонце буде придyшyвати Місяць. Це також пов’язано з тим, що затемнення збігається з протистоянням Марса, яке відбувається раз в 15 років. Таким чином в цей день об’єднуватися двi значущих астрологічних події. Що потрібно знати про цей день?

У момент затемнення Місяць буде знаходитися в сузір’ї Водолія, а Сонце в знаку Лева. Таке поєднання може не найкращим чином позначитися на всіх наших справах і на самопочутті.

Побачити затемнення зможуть спостерігачі практично в усьому світі. Найкраще його буде видно в Африці і в Індонезії. Місяць буде підсвічений Сонцем і придбає червонуватий колір.

Крім червоного Місяця на небі з’явиться ще одне червоне світило – це Марс, який пройде в близькій точці до Землі за останні 15 років. Його краще спостерігати в телескоп, але при нормальних погодних умовах його буде добре видно і неозброєним оком. Не турбуйтеся, якщо небо затягнуть хмари. Червоне світило буде прекрасно видно з Землі ще протягом усього серпня.

Сонце і Марс в цей день значно посилять вплив один одного. Потужне Сонце буде придyшyвати позитивні здатності Місяця. Цей день може перевернути життя з ніг на голову і сплутати всі карти навіть в добре розпланованій партії.

Найбільше постpaждати можуть особисті відносини. Місячне затемнення зробить багатьох людей егоїстичними, безпринципними і байдужими. Тому в цей день краще утриматися від побачень і нових знайомств.

У стабільних тривалих відносинах проявляйте терпіння, шукайте компроміси, простягніть коханій людині руку допомоги, якщо він цього потребує. Не будьте байдужі, цікавтеся його справами, підтримуйте будь-які розмови, якщо він хоче висловитися, або навіть поплакатися вам в жилетку, але при цьому робіть це ненав’язливо.

Дуже важливо в цей день прощати оточуючим їх недоліки і не загострювати на них уваги. Так як люди в цей день схильні здійснювати всякі дурні і необдумані вчинки. Не варто таїти образу на тих, хто вам дорогий тільки через один вчинок.

Також в цей день можуть загострюватися такі якості, як ревнощі і агресія. Тому намагайтеся контролювати свої емоції і не давати коханим приводу засумніватися у вашій вірності. Не рубайте з плеча, дочекайтеся наступного дня, щоб дати можливість коханій людині порозумітися.

У цей день краще утриматися від імпульсивних витрат і великих покупок, а також не підписувати ніякі важливі фінансові документи. В роботі утримайтеся від нових починань, віддавайте перевагу повсякденним, добре знайомим рутинним справам.

Це хороший день, щоб зайнятися благодійністю, допомогти ближнім. Усі святі вами повернеться з лишком.

Читайте також: Чому не можна залишати нiж на столі на ніч, а старе і зношене взуття потрібно викидати?

З точки зору здоров’я можуть бути проблеми з серцево-судинною системою і тиском. Також на нервовому грунті може знизитися імунітет і загостриться хронічні захворювання. Постарайтеся не піддаватися безпідставним тривогам і не впадати в зневіру. Особливо важко доведеться людям схильним до депресії, апатії, панічним атакам.

Добре цей день провести на свіжому повітрі в самоті або колі близьких вам людей, відволіктися на хобі, приділити час помірним фізичним навантаженням – пішим прогулянкам, плаванню, йогі і т. д.

Джерело.