Чим особливий повний Місяць 3 серпня і що чекає на знаки Зодіаку в цей день

У цьому місяці повня над Землею зійде 3-го числа. У цей момент місяць буде знаходитися в Козерозі, а сонце в Леві.  У цей час активізуються два протилежних знаки – Лев і Водолій. Ці два Знаки ставлять завдання, над якими варто поміркувати і на які бажано помедитувати. Знак Лева дає чутливість стосовно самого себе, до своєї індивідуальності.

Особливо сильно звучить у цю повню вольовий аспект індивідуальності і правильного його напрямку. Ключовим моментом цієї повні є усвідомлення своєї індивідуальності та використання волі для її розкриття. Повня має істотний вплив на все живе на Землі. У період повного місяця спостерігається максимальна народжуваність дітей. З’являється надмірна імпульсивність у спілкуванні, підвищується тяга до негативного мислення і вживання алкоголю.

Що варто робити в повню

Найбільш сприятливий день для різного роду важливих починань. Можете сміливо просувати свої пропозиції, вони обов’язково знайдуть відгук і будуть прийняті. Проте варто все добре продумати і зважити, бо можна розпочати справу, що не тільки веде до перемоги, але й закінчується повним крахом. День гарний для зміцнення родинних стосунків.

Що не можна робити в повню 3-го серпня

Вище керівництво або держоргани в цей час краще не турбувати, а зайнятися організацією, проведенням різноманітних зборів, конференцій або участю в них.

Що чекає на знаки Зодіаку 3 серпня:

Овен

Сприятливий період для тривалих поїздок, подорожей, нових захоплень, спілкування, отримання інформації, любові. Не виключено, що випадкове знайомство або ваша комунікабельність вплинуть на майбутній фінансовий прибуток. Зірки обіцяють вам успіх у пошуку додаткових джерел доходу або перехід до нових видів діяльності.

Тілець

Цей день принесе вам гарне самопочуття. Поступово відносини будуть приходьте в норму. Не будьте занадто агресивним, оскільки це може викликати тільки роздратування. Того, хто поруч з вами, так не вистачає вашої ніжності.

Близнюки

Зірки, як і раніше вказують на ймовірні ускладнення зі здоров’ям. У тих, хто захворіє завтра, хвороба прийме затяжний характер. Несприятливі поїздки і подорожі. У сфері професійної діяльності ймовірні помилки і прорахунки, пов’язані з неправильною оцінкою ситуації або помилковою інформацією.

Рак

Можливо, що ви заручитися схваленням своїх планів і підтримкою з боку впливових осіб. Звернення за будь-якою фінансовою підтримкою можуть бути задоволені. Постарайтеся в цей день утриматися від усього, що може завдати шкоди організму, особливо від спиртних напоїв і сигарет.

Лев

Життєвий потенціал на високому рівні. Не виключено, що початок дня потребуватиме прийняття важливих рішень в особистому житті. Покладайтеся тільки на себе — порада або допомога друзів призведуть до помилок або ускладнять ситуацію до крайності. Постарайтеся закінчити давні суперечки з родичами або близькою людиною. Не дозволяйте великодушності обернутися марнотратством, а відвазі — безглуздям.

Діва

День проходить під знаком душевної рівноваги і переходу на нове коло розвитку. Життєвий потенціал на високому рівні. Цей день розпочнеться з приємних звісток, продовжиться великими сюрпризами і закінчиться загальним визнанням. Сприятливий день для покупок. Постарайтеся закінчити давні суперечки з родичами або близькою людиною. Проявіть мудрість і такт — це, мабуть, єдиний спосіб уникнути необдуманих дій.

Терези

День перетворень і трансформацій. Зміни, які відбудуться у вашому житті, можуть мати як позитивну, так і негативну забарвлення, тому у всіх справах звертайтеся до здорового глузду та практичного підходу до дійсності. Але постарайтеся позбутися від упереджених поглядів.

Скорпіон

Завтра не виключені занепадницькі настрої. Позначиться втома і перенапруження попередніх днів. Будьте гранично уважні з оточуючими і членами сім’ї, стежте за своїми словами. Ви можете зачепити їхнє самолюбство, викликати ревнощі чи заздрощі, що несприятливо позначиться на вашому положенні. Всі прийняті рішення ретельно обмірковуйте.

Стрілець

Відвага, прекрасна пам’ять і кмітливість, вміння знайти нестандартні шляхи вирішення проблем забезпечать успіх в будь-якому починанні. Зірки, як і раніше вказують на ймовірні ускладнення зі здоров’ям. У тих, хто захворіє завтра, хвороба прийме затяжний характер. Особливо це стосується чоловіків-Стрільців.

Козеріг

Зірки вказують на можливі конфлікти з керівництвом або партнерами, застерігають від агресивності й грубості з боку незнайомих людей. Обережно ставтеся до будь-яких колективних дій. Ілюзорність і нереальність планів з незалежних від вас причин може призвести до марних зусиль або фінансових втрат.

Водолій

Не виключено, що завтра вам доведеться вирішувати домашні та особисті проблеми, відсунувши на другий план справи і бізнес. Вірогідні ускладнення у відносинах з близькою людиною. Сварка може розростися до повного розриву відносин. Уникайте напруги у відносинах з дітьми-підлітками. Спірні питання можна вирішити тільки в атмосфері любові і поваги.

Риби

Завтра не виключені неприємні новини, пов’язані з близькими людьми. Це може відбитися на вашому здоров’ї і настрої. Тому постарайтеся психологічно захистити себе від можливих несподіванок і спокійно сприймати все, що день прийдешній нам готує. Імовірні випадкові знайомства, які не залишаться бесследными у вашому житті.