Чистка сіллю від негативу: позбавляємося від невезіння, негараздів та проблем

Сіль в усі часи використовували для захист від всіляких неприємностей. З її допомогою можна самостійно позбавитися від негативу, пpистріту і вpоків, а також залишити в минулому проблеми і невдачі.

За допомогою солі люди здавна позбувалися від негативної енергетики, що накопичилася в будинку, справлялися з різними недугами і захищалися від будь-якого негативного впливу. Експерти знають, що сіль здатна змінити життя на краще, тому рекомендують кожному використовувати її для позбавлення від будь-яких неприємностей в житті. Джерело.

Чистка сіллю від пpистpіту і вpоків

Негативний вплив може «причепитися» до будь-кого, навіть якщо людина впевнена, що неприємності її точно не торкнуться. Якщо ви відчуваєте на собі негатив, скористайтеся обрядом з сіллю. Вам знадобиться звичайна кухонна сіль крупного помелу, яку потрібно розтерти по тілу. Розтирайте сіль, примовляючи:

«Будь-якого негативу позбавляюся, вpоки з себе знімаю, пpистріт випалюю. Вода все змиє, печалі забере, нові двері на щастя відкриє».

Змийте сіль прохолодною водою і не витирайтеся рушником. Такий обряд допоможе швидко відновитися, якщо на вас чинився негативний вплив.

Обряд з сіллю від невдач

Негаразди і невезіння можуть переслідувати, змушуючи думати, що в житті почалася чорна смуга.

Позбутися від неприємностей можна за допомогою солі і трав’яного настою. Заваріть заспокійливий збір, випийте його, а потім розведіть в склянці теплої води кілька крупинок солі. Зробіть ковток, а рештою води вмийтеся, промовляючи про себе або вголос:

«Від невезіння позбавляюся, солоні сльози змиваю. Вдосталь по долі гірко плакала, та сльози скінчилися».

Наберіть в склянку чистої води, додайте чайну ложку солі, гарненько розмішайте і залиште біля ліжка. Увечері і вранці вмивайтеся цією водою, щоб негаразди назавжди покинули ваше життя.

Очищення від проблем сіллю

Напишіть на листку всі проблеми, які заважають вам жити щасливо. Не поспішайте, довірте паперу свої переживання, щоб звільнитися від негативних емоцій. Засипте списаний аркуш крупною сіллю і залиште на ніч на столі. Вранці сдуйте сіль у вікно зі словами:

«Нікому мої проблеми не дістануться, а й зі мною не залишаться. Як остання крупинка солі на землю впаде, так і удача до мене в будинок прийде».

Листок спаліть, а попіл також здуйте у вікно. Зробіть амулет, який буде захищати вас від невдач. Для цього в маленький мішечок насипте солі і капніть улюбленої ефірної олії. Носіть мішечок з собою.

Очищення сіллю від будь-яких негараздів

Нерідко обряди з сіллю проводять для того, щоб запобігти неприємностям. Такі попередні ритуали допомагають зміцнити захисне поле організму і протистояти невдачам в майбутньому. Чистка сіллю проводиться в три етапи. Спочатку потрібно натерти себе сіллю і змити її проточною водою. Потім розвести щіпку солі в гуртку з водою і випити. Після цього сіль насипати в мішечок зі словами:

Читайте також: Що не можна робити вдома: 5 вчинків, які притягують бідність

«Сіллю очищаюся, від бід захищаюся. Невидимий бар’єр від будь-якого зла створюю».

Мішечок потрібно носити з собою, щоб жодна проблема більше вас не торкнулася.

Чимало обрядів роблять з так званою четверговою сіллю. Вона здатна зцілити недуги і захистити від будь-яких напастей. Будьте уважні до того, що відбувається у вашому житті, щоб своєчасно позбутися від будь-яких неприємностей.