Cім’ї не було, працювала вчителем: як насправді жила зірка ”Дизель Шоу” Марина Поплавська

Марина Поплавська, яка зaгuнула в ДTП, не дивлячись на велику завантаженість, до останнього викладала українську мову та літературу в житомирській школі №33.

Про це розповіла завуч школи Наталя Дзюмага. Зараз в навчальному закладі канікули, тому учнів немає. У фойє стоїть портрет Марини Поплавської з чорною стрічкою, лежать квіти.

“Ми завжди йшли їй назустріч, і ставили в розклад уроки на понеділок і вівторок, у неї було шість годин. Їй так було зручно, і два дні вона проводила з дітьми”, – каже завуч.

“Ми завжди йшли їй назустріч, і ставили в розклад уроки на понеділок і вівторок, у неї було шість годин. Їй так було зручно, і два дні вона проводила з дітьми”, — говорить завуч.

Читайте також: «Залишилась без дітей та чоловіка»: Невідомі факти з життя зірки «DIZEL Шоу» Марини Поплавської

За словами Наталії Дзюмаги, спокійними її уроки назвати не можна. “Веселі відступи були завжди, я під дверима не слухала, але там завжди було весело. Діти були в захваті від неї. Та й в учительській Марина часто щось веселе розповідала колегам. Вона двадцять років пропрацювала тут, у школі. У неї своєї сім’ї не було, батьки помepли років 5-6 назад, залишилася сестра і племінниця. Для нас це величезна втрата”, — продовжує вона.

Також Марина встигала вести в школі драмгурток. До всіх свят вона із дітьми ставила спектаклі, казки. “Діти її обожнювали. Навіть не знаю, як вони сприймуть її тpaгічну смepть”, — зазначила завуч.

Джерело.