Данила зачепила новина, що його наречена до нього зустрічалася з його братом. Цю ніч він спав на дивані, а потім надіслав їй повідомлення: “Нам потрібно пожити окремо, вибач”

Ніч, засмучена Наташа провела одна в своєму ліжку, а Данило, пішов спати на диван у вітальню. Вона щиро не розуміла чому він повів себе так. Адже нічого поганого вона не зробила.

Так, у неї був роман з його двоюрідним братом, але це було в минулому, тим більше вона тоді взагалі не знала про існування Данила! Він теж всю ніч крутився і не спав, все думав, як правильно вчинити.

Вранці, вона все ж спробувала поговорити з Данилом: – Коханий, всяке в житті буває …

– Наталко! Але не таке!

– Яке не така? Що такого сталося? Я не розумію! Мені немає за що виправдовуватися!

– Може ти і права, але я ще не вирішив що далі з цим робити, як далі жити ..

– А ти про мої почуття подумав? Як зараз мені? Таке відчуття складається що я в чомусь винна, а це не так! Ну зустрічалася я з твоїм братом, але ж ще не були знайомі з тобою, що з цього?

Далі розмови не вийшло і Наташа пішла на роботу. Ближче до обідньої перерви, вона отримала смс-ку від Данила: – Нам потрібно пожити окремо, вибач.

А ви як вважаєте, реакція хлопця дивакувата, він просто шукав причину аби розбігтися чи все ж таки має рацію ображаючись на дівчину, яка зустрічалася раніше з його братом?