fbpx

Дата народження розповість про жінку набагато більше, ніж будь-який гороскоп. Ми в колективі перевірили так усіх співробітниць. Співпало просто в точку

Чесно зізнаюся, я не особливо вірю в гороскопи. Заради розваги, щоб відволіктися тихенько відкрила на роботі – прочитала і була вражена! Дійсно збігається!

При чому збіглося у всіх співробітниць і про нашу завідувачку чистісінька правда! Існують різні види гороскопів з прив’язкою до декад, місячних фаз, знаків Зодіаку, місяців і чисел, дати народження. Пропонуємо визначити характер жінки по місяцю народження. Джерело.

Січень

Це місяць народження найтерплячіших і витриманих жінок. У той же час такі жінки можуть мати чоловічий, стійкий характер.

Вони не будуть скаржитися або ділитися одкровеннями, вважаючи за краще гордо і самостійно справлятися з проблемами. Січневі жінки талановиті в кулінарному мистецтві, але не люблять займатися прибиранням.

Лютий

Це місяць народження наполегливих і впертих жінок зі складним характером. У них бувають нервові зриви, але в той же час присутній досить високий самоконтроль.

Вони ніколи не бояться труднощів і швидко приймають рішення, які не завжди виявляються правильними. Уразливі й бувають мстивими. Добре маніпулюють людьми, і тому у них вдається кар’єра. Дуже люблять дітей.

Березень

Місяць народження найчутливіших жінок. Вони дуже вразливі і ранимі, тому часто проявляють упертість, яка в підсумку обертається їм на шкоду. Дуже недовірливі і вважають себе нещасними.

Цим жінкам дійсно важко досягти успіху через їх сором’язливості. Природа обдарувала цих жінок тендітністю і чарівністю, тому вони так притягують чоловіків-захисників.

Квітень

Характер жінок по цьому місяцю народження відрізняється такими рисами як сміливість, наполегливість і цілеспрямованість.

Ідеальним доповненням є розсудливість і практичність. Ці люди завжди знають, чого хочуть, тому повільно, але вірно досягають бажаного, але абсолютно не виносять нестабільності. Емоції і почуття завжди позаду розуму.

Травень

Владні і вимогливі, безкомпромісні і рішучі жінки. Образу не пробачають, тому можуть легко розлучитися з чоловіком, хоча потім пошкодують.

Це вперті жінки з лідируючими якостями, тому їм легше зайняти кабінет начальника, ніж знайти чоловіка. На перше місце ставлять матеріальні статки.

Червень

Головна риса жінок, народжених в перший літній місяць – обережність. Часто такі люди дуже ранимі і недовірливі, але при цьому настільки добрі, що ніколи не стануть мстити.

Не люблять конфліктів, мають хорошу інтуїцію, яка, до речі, допомагає цих конфліктів уникати. Вчинки роблять під впливом настрою.

Липень

У цьому місяці народжуються найскромніші і сором’язливі жінки. Вони часто переживають і постійно займаються самоаналізом. Все їхнє життя визначає настрій.

Скромні і романтичні, вміють дуже глибоко відчувати і переживати, але ніколи не показують це. Будинок і родина для жінок липня – головне в житті.

Серпень

Самі горді і незалежні жінки народжуються в цьому місяці. Вони також добрі і шляхетні, але властолюбні і по натурі лідери. Люблять бути в центрі уваги, але незалежні.

Мають велику харизму, і, не дивлячись на те, що постійно притягують до себе чоловіків, дуже цінують сімейні стосунки. Дуже чесні і порядні, тому часто бувають обмануті.

Вересень

Запальні та емоційні жінки цього місяця відрізняються цілеспрямованістю і ощадливістю. Вкрай самолюбні і скупуваті, тому важко розлучаються з боргами.

Люблять бути в компаніях, але завжди пам’ятають про власну вигоду. Дуже ревниві і незалежні, великі чистюлі, педантичні і вміють дуже смачно готувати.

Жовтень

Прості в спілкуванні, дуже обов’язкові, дотепні в спілкуванні жінки. Практичні, але безкорисливі з друзями і великодушні. Рішення приймають тільки після ретельного обмірковування. Мають хорошу пам’ять.

Ці жінки дуже принципові і зраду не пробать, хоча завжди намагаються зберегти сім’ю, в якій виступають лідерами. Дуже господарські.

Читайте також: Один чоловік прийшов до священика за порадою: — Ми з дружиною давно не відчуваємо колишніх почуттів одне до одного, я її більше не люблю. Ту відповідь він обдумував ще довго

Листопад

Дуже розважливі, самолюбні і егоїстичні жінки. Їх подружжю доведеться змиритися з тим, що їх думка буде рідко братися до уваги.

Ощадливі й економні. Дуже приcтрaсні в коханні, ceксуaльні і темпераментние. Вміють любити глибоко і сильно.

Грудень

Емоційні жінки з вибуховим характером. Наполегливі і безстрашні, незалежні і прямі, вони будуть досягатиуспіху, долаючи будь-які перешкоди.

Дуже товариські, романтичні, ідеалістичні, хороші подруги. Не відрізняються ощадливістю і запальні, тому в сімейному житті часто зазнають труднощів.

You cannot copy content of this page