fbpx
Поради

Дата весілля визначає, яким буде ваш шлюб і навіть усе подальше сімейне життя

Найсприятливіші дні для весілля – це дзеркальні дати: 01.01, 02.02, 03.03 і так далі до 12.12. Це дні сили, у яких енергія чисел максимально стабільна і сприятлива. Саме тому вибирати такі дати дуже корисно для майбутнього шлюбу. Такі відносини будуть з більш високою ймовірністю розвиватися в правильному напрямку незалежно від зовнішніх факторів.

З’являється цілком розумне питання про те, що ж робити, якщо дата весілля не дзеркальна. В такому випадку вам необхідно зробити найпростіші розрахунки, а потім розшифрувати отримане число. Для прикладу візьмемо дату 26.07.2017. нам необхідно скласти всі цифри разом, щоб вийшло число від 1 до 9.

2 + 6 + 0 + 7 + 2 + 0 + 1 + 7 = 25. Складаємо до тих пір, поки не отримаємо число з потрібного діапазону: 2 + 5 = 7. Число шлюбу Сімка. Залишилося лише розшифрувати його.

Розшифровка отриманих чисел

Одиниця. Якщо дата вашого весілля пов’язана з цим числом, то такий шлюб буде дуже гармонійним. Щоб було більше позитивних емоцій, експерти радять такій парі більше спілкуватися з оточуючими людьми. Така дата весілля тільки позитивно впливає на відносини пари з новими родичами.

Двійка. Дата весілля не найсприятливіша: експерти в галузі нумерології радять остерігатися злих язиків, заздрісників і недоброзичливців. У вас з часом може з’являтися багато спільних ворогів, яким захочеться вас розлучити. Щоб все було в порядку, не потрібно нікому розповідати про свої негаразди в стосунках.

Трійка. Під заступництвом Трійки шлюб вважається дуже вдалим і стабільним. Така любов породжує багато позитивної енергії. У таких відносин буде багато підтримки з боку оточуючих. Також Трійка допомагає швидко вирішувати негаразди і конфлікти. Вона робить любов міцнішою.

Четвірка. Число 4 в нумерології уособлює стабільність і гармонію чотирьох стихій. Якщо дата укладення шлюбу дала це число, значить, в любові у таких людей буде багато хорошого. Четвірка допомагає жити в спокої, тому що вона символізує порядок і завершеність. У таких людей завжди буде мотивація для пошуків компромісів.

П’ятірка. Люди з таким числом шлюбу будуть готові до пошуку істини, свого призначення. Вони разом зможуть робити правильний вибір. Експерти радять такій парі відстежувати егоїстичні пориви. Сила такого союзу в єднанні. Чим довше люди будуть перебувати окремо, тим більше у них буде проблем.

Шістка. Це число робить людей в шлюбі набагато сильніше. Часом це може бути чревате зміною цінностей і зміною світогляду, але в переважній більшості випадків Шістка працює як щасливий талісман. Число 6 також означає необхідність відповідального вибору.

Сімка. Число 7 – найпотужніший талісман удачі для шлюбу та любові. Якщо укласти шлюб в таку дату, люди можуть прожити разом багато років. Згодом з розбіжності зійдуть нанівець, звільнивши місце гармонії і щастя. Важливий момент полягає в тому, що Сімка допомагатиме лише в тому випадку, якщо закохані не сидять склавши руки.

Вісімка. Це матеріальне число, яке допоможе закоханим в досягненні цілей в роботі і бізнесі. Важлива умова – наявність спільного бюджету. Це число допомагає людям долати грошові проблеми, але не допомагає в духовному розвитку, а також може викликати прохолоду між закоханими.

Дев’ятка. Це число з дуже потужною енергетикою. Дев’ятка допомагає закоханим через брак виправити свої минулі помилки і очистити карму. Дев’ятка може генерувати різні неприємні ситуації, але в підсумку вона привносить у відносини добро, силу духу і удачу.

You cannot copy content of this page