“Давно не дівчинка, а робить з себе казна-що”: Наташу Корольову розкритикували за дивне вбрання

Після напруженого гастрольного туру та відповідальних концертів Наташа Корольова вирішила влаштувати собі відпочинок. Поки її колеги активно знімаються в новорічних програмах або займаються підготовкою до майбутніх корпоративів, зірка шоу-бізнесу покотила на відпочинок до Італії.

Співачка активно ділиться мальовничими знімками, де позує на тлі римських пам’яток. Однак не всі фотографії однозначно сприймаються користувачами мережі. Шанувальники звернули увагу на незвичайне вбрання Наташі. Джерело.

На одному зі знімків Корольова стоїть, спершись на поручень загородження поруч з фонтаном. Однак користувачі мережі вирішили обговорити не архітектурну споруду, а зовнішній вигляд співачки. Деяким коментаторам її образ здався недоречно молодіжним і надмірно грайливим.

Для прогулянки вулицями вічного міста Наташа Корольова вибрала спортивний стиль. Чорна куртка, штани, кросівки і сумка через плече відмінно поєднувалися між собою. Волосся співачка прибрала в два пучка. І цей злегка суперечливий вигляд Наташі викликав безліч критичних коментарів. Особливо не сподобалася фоловерам велика дірка на коліні.

Читайте також: Кейт дала ляпаса: королівська сім’я вперше прокоментувала скандал в палаці

«Прикольний в цілому образ, і завзято, і свіжо, і за віком норм. Тільки штани не в тему», «Виглядає абсолютно ніяк, якщо не сказати гірше», «Спортивні штани з лампасами 89 рік. Ринок, торгаші. Рвані штани – вже теж не модно. Чорного кольору, можна було мати гарний вигляд у чорному маленькому плаття, але не в пуховику. Ну і завершує комплект сумка від Діор. Тут вона не вписується взагалі», « Дірка, звичайно, не в тему», – вправлялися в дотепності коментатори.

З іншого боку, деякі шанувальники похвалили Корольову за оригінальність і сміливість. «Наташа, виглядаєш прекрасно! Красива, молода, завзята! Завжди мені подобалася», «Все дуже чудово, Наташа! Так одягаються люди, які абсолютно не засмучуються про свій вік», «Ось Наташка молодець! Така природна, без всякого фотошопа!»- пораділи за співачку її вірні фанати.