Кейт дала ляпаса: королівська сім’я вперше прокоментувала скандал в палаці

Після появи Меган Маркл в королівській родині, західні таблоїди почали розповідати про неприязні між Кейт Міддлтон і Меган Маркл. То вони одна одну до сліз доводять, то вступають в бійку. Але що відбувається насправді в королівській родині? Джерело.

Підігрів чутки про ворожнечу між двома герцогинями і раптовий переїзд Меган Маркл з принцом Гаррі з Кенсингтонського палацу – резиденції принца Вільяма і Кейт Міддлтон. Писали, що принц Вільям буквально вигнав брата з вагітною дружиною, тому що не міг терпіти витівки американки. Нарешті, королівська сім’я дала пояснення, що відбувається в палаці між дівчатами.

Таблоїди розповідали, що неприязнь між герцогинями вийшла за рамки пристойності. Подейкували, ніби Кейт Міддлтон одного разу вдарила Меган Маркл за те, що та по-хамськи себе поводила з персоналом Кенсингтонського палацу. Вона вліпила ляпас Меган. Королівська родина нарешті вирішила розставити всі крапки над “і”.

Читайте також: Доводила її до сліз: у ЗМІ просочилась інформація про конфлікти Меган Маркл і Кейт Міддлтон

Хоча представники монаршої сім’ї рідко коментують чутки, які поширюють таблоїди, цього разу їх терпець увірвався. Офіційний представник королівської сім’ї заявив виданню The Mіrrоr, що ніколи Кейт Міддлтон не била Меган Маркл. Також виявилося, що ворожнечі між дівчатами немає. Вони спокійно спілкуються і дружать. Інше джерело розповіло, що Меган дуже засмучена через те, що британська преса розгорнула проти неї інформаційну війну і всіляко намагається її обмовити.