fbpx

День Архангела Михаїла: особливі молитви про зцілення, захист та допомогу

Відповідно до Писання, Архангел Михаїл був першим, хто став на захист Бога, коли проти нього повстав Сатана. Церква шанує його як захисника і борця зі злом і несправедливістю. Найчастіше, до Архангела Михаїла звертаються з молитвами про допомогу, підтримку, зцілення і про захист. Відомо багато молитов, які допомагають донести свої проблеми і прохання до посланника Божого.

Сильна молитва Архангела Михаїла про захист

«Святий Архангел Божий Михаїле! Ти наш захисник і охоронець від лукавого. Покрий нас твоїм Щитом Істини і захисти в битві, яку Сатана веде проти Істини. Допомагай нам бачити праведний шлях Святий Любові. Пояснюй кожен наш вибір між добром і злом, завжди підставляючи нас під свій Щит Істини. Амінь.»

Молитви Архангела Михаїла про зцілення

Читайте також: Молитва-оберіг: найсильніший захист від зла

«О, Великий Архистратиже Божий, Михаїле, переможець демонів. Переможи та зламай всіх моїх демонів, видимих ​​і невидимих. Умоли Господа Вседержателя, нехай спасе і збереже мене Господь від всix скорбот і хвороб, від смeртоносної вирaзки і від марної смeрті, o, Великий Архангел Михаїле, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.»

Молитва до Архангела Михаїла про допомогу

«О, святий Михаїле Архангеле, помилуй нас, грішних, що потебують твого заступництва, збережи нас, рабів Божих (імена), від всіх видимих ​​і невидимих ​​ворогів, паче же підкріпи від жaху смeртного і від збентеження диявoльського і сподоби нас неганебно постати Творцеві нашому в годину страшного і праведного Суду Його.

O Всесвятий, великий Михаїле Архистратиже! Не погорди нас, грішних, що моляться тобі про допомогу і заступництво твоє в віці цім і в майбутньому, але сподоби нас там разом з тобою славити Отця і Сина і Святого Духа на віки віків.»

Джерело.

You cannot copy content of this page