fbpx

День літнього сонцестояння 21 червня 2017 року: що слід зробити і чого не варто

У свято сонцестояння енергетика планет вкрай сильно впливає на біополе людини. У цей день можна залучити в своє життя успіх і процвітання за допомогою перевірених традицій і прикмет.

Літнє сонцестояння – свято рівноваги, гармонії і спокійного проходження своєму призначенню. У цей день багатьом людям відкриваються справжні дороги і дається ресурс для подолання проблем і перешкод на шляху до мети.

Традиції і прикмети свята
З давніх часів кельти святкували день сонцестояння, строго дотримуючись звичаї і традиції цього часу. Союз стихії Сонця і стихії Землі обіцяв родючий рік, удачу у всіх справах і успішне подолання життєвих негараздів.

Цей день вважається найсильнішим часом, відмінно підходить для будь-яких практик, пов’язаних із захистом від злих духів, збільшенням матеріального стану і зміцненням сімейних уз.

Літнє сонцестояння досі є найкращим днем ​​для одруження: енергія планет в цей день сприяє міцності будь-якого союзу.

У минулому саме в Сонцестояння давалися «кровні» обіцянки. У езотеричному середовищі цієї традиції залишаються вірними донині.

Дощ, гроза або похмура погода 21 червня знаменує гнів богів. Щоб уникнути біди, необхідно принести жeртви водної стихії: пустити по річці вінок з квітів, медові стільники або свіже молоко.

У ніч перед святом можна загадати успіх в одній зі сфер життя: любові, грошах, здоров’я або духовному розвитку. Для цього на ніч потрібно покласти під подушку чотири стрічки: червону, зелену, жовту і білу. Вранці святкового дня потрібно на дотик витягнути одну зі стрічок: її колір вкаже на те, що швидше за все прийде у ваше життя до наступного сонцестояння.

Щоб залучити в своє життя багатство і достаток, ввечері 21 червня необхідно перестрибнути через багаття. Цю ж дію проводять, щоб скріпити сімейні узи між подружжям.

На світанку в день сонцестояння збирають росу і колодязьну воду. Вважається, що вода з будь-якого природного джерела в цей день цілюща і здатна не тільки зміцнити здоров’я, а й посилити магічні здібності.

Прийнято вважати, що діти, народжені 21 червня, будуть щасливі все життя.

Щоб ваше заповітне бажання здійснилося протягом року, необхідно до настання темряви перелізти через 12 парканів.

Щоб зміцнити здоров’я і збільшити достаток, потрібно обов’язково зустріти світанок в день літнього сонцестояння.

Ще одним хорошим способом загадати бажання в це свято вважається «розмова» з Сонцем. Для цього в полудень потрібно вийти на сонячну галявину, підняти до неба руки долонями вгору і вимовити бажане вголос. Енергія Сонця може багаторазово посилити ваш намір і допомогти втілити мрію в життя.

Джерело.

You cannot copy content of this page