fbpx
Культура

День літнього сонцестояння в червні: потужна енергетика цього дня подарує вам щастя і удачу

Літнє сонцестояння в червні – це дуже потужний в плані енергетики день, в який Сонце знаходиться на максимальній висоті над горизонтом. Найдовший день в році може подарувати вам щастя і удачу.

Астрономічно, цей день дуже важливий для людства. Він допоможе вам здійснити бажання, набратися сил і зарядитися позитивом. Залишається сподіватися на те, що це буде теплий і сонячний день.

Коли буде день літнього сонцестояння в 2018 році
Оскільки рух Землі навколо Сонця майже незмінний, то і день сонцестояння завжди відбувається в один і той же час, в один і той же момент. Влітку Сонце високо над горизонтом, взимку низько.

Літнє сонцестояння – це не день, а точка орбіти Землі, точка, після проходу якої, день починає зменшуватися. Фактично, в астрономії цей день вважається початком астрономічної осені, яка триватиме до осіннього рівнодення. У 2018 році сонцестояння відбудеться 21 червня. Кожен четвертий рік ця дата зміщується на 20 червня, тому що кожен четвертий рік – високосний.

Енергетика літнього сонцестояння
Сонце дарує в цей день не тільки найбільше тепла, але і найбільше невидимої, але вельми відчутної енергії. Це пік літнього сезону, який слід провести в гарному настрої, щоб притягувати до себе тільки сприятливу енергію.

Багато людей відправляються на природу в цей день, щоб увібрати в себе всю міць Сонця. Фахівці з біоенергетики радять якомога більше перебувати на свіжому повітрі 21 числа, а також спілкуватися з найприємнішими людьми.

У місячному календарі відбудеться теж щось незвичайне. Це буде перший день перебування Місяця в Терезах. Зростання Місяця відмінно поєднується з сонячною енергією і з позитивом цього дня. Знак Терезів означає, що головувати буде над усім сьогодні енергія Повітря.

Це зробить Місяць не самим позитивно налаштованим, але на душі у багатьох людей буде особлива легкість. Місяць і Сонце завжди в якійсь боротьбі, але 21 червня ця боротьба зійде на мінімум.

День літнього сонцестояння в багатьох культурах з давніх-давен був одним з найважливіших днів у році. Так було у Кельтів і на Русі. До сих пір день літнього сонцестояння святкується багатьма людьми так, як це робилося тисячу років тому.

У цей день можна працювати, відпочивати, бути на самоті або в оточенні людей. Головне – зберігати гарний настрій. У цей день можна сміливо ходити на побачення, заводити нові знайомства. Кажуть, що весілля і перше побачення двох закоханих людей в такий день – до великої удачі.

Читайте також: Лук’янів день: як позбутися від усього поганого і на що потрібно звернути увагу жінкам

Позитивно на настрої позначаться великі покупки, які теж можуть принести масу позитивних емоцій. Щоб не витратити гроші даремно, постарайтеся заздалегідь запланувати похід по магазинах на 21 червня.

Джерело.

You cannot copy content of this page