День осіннього рівнодення: чого не можна робити у свято та як залучити добробут на весь рік

День осіннього рівнодення – це день, коли тривалість дня і ночі однакові. А ось вже з понеділка, 24 вересня, день буде стрімко скорочуватися, а ночі будуть ставати довшим.

З наукової точки зору, День осіннього рівнодення – це момент, коли Сонце перетинає небесний екватор і переходить з північної півкулі в південну. У першій – починається астрономічна осінь, а в другій – весна. Земля займає вертикальне положення щодо Сонця. Північний полюс ховається в тінь, а Південний, навпаки, “переходить на світлу сторону”.

Багато хто вважає, що осіннє рівнодення відзначається тільки 22 вересня. Однак, це помилкова думка. Перехід екватора Сонцем відбувається щороку в різний час – протягом трьох днів. У 2018 року осіннє рівнодення припадає на 23 вересня в 1:54 (за Гринвічем) або о 3:54 (за Києвом).

Згідно з народним повір’ям, яка погода буде в День осіннього рівнодення, такою буде і вся осінь.

У це свято можна і потрібно загадувати бажання, так як вважається, що енергія рівнодення посприяє їх виконанню.

Що не можна робити в День осіннього рівнодення

1. Не варто починати нові справи в цей день і найближчі три. У цей період приділіть увагу своєму здоров’ю, душевному настрою і релаксу.

2. Не можна лаятися, щоб не злякати щастя і благополуччя. Негативна енергія зруйнує магію свята.

Читайте також: “Коли твою кралю пoбuлu, її ще й зґвaлтyвaли. Я це зробив. Заради тебе і своєї сестри”: Кращий друг зламав дві долі

Що потрібно зробити в День осіннього рівнодення

1. Обов’язково зробіть кому-небудь подарунок.

2. Слід рано встати з ліжка і сходити в душ, щоб змити весь накопичений в енергетиці негатив.

3. Необхідно підвести підсумки, пробачити себе за всі помилки, подякувати Всесвіт за все, що у Вас є, і попросити удачі на майбутнє.

4. Вважається, що якщо походити в цей день босоніж по землі, то можна набратися від неї енергії.

5. Напишіть на листочку перелік звичок, від яких хочеться позбутися і того, що заважає Вам бути щасливим, а потім – спаліть його.

Джерело.