День пам’яті святителя Спиридона 25 грудня: що потрібно зробити в цей особливий день

Одние з останніх свят 2019 року, що минає – день пам’яті святителя Спиридона. Незважаючи на те, що це не скорботне свято, церковнослужителі рекомендують утримуватися від рясних святкових частувань, оскільки все ще актуальний Різдвяний піст зі своїми правилами та приписами.

Цей день присвячений Спиридону Триміфунтському, тому історія становлення свята – це багато в чому історія його життя. Це був великий чудотворець, який жив і народився на Кіпрі в IV столітті. Джерело

Його дружина відійшла в молодому віці, залишивши його з дочкою одного. З того моменту він став більше часу приділяти благодійності і всіляко намагався допомагати нужденним. Своїми молитвами він допомагав людям знаходити щастя, він лікував людей від недуг, допомагав грішникам набувати віру в Бога.

За великі справи і світлу душу його призначили єпископом міста Триміфунта. Він прожив усе життя в вірі і смиренні, не забуваючи допомагати оточуючим. Його мoщі досі покояться на острові Корфу, куди з’їжджається величезна кількість паломників в надії знайти мир і спокій, вилікувати фізичні недуги і душевні рaни.

Традиції та звичаї 25 грудня

Зрозуміло, в такі дні корисно відвідувати храм, читати молитви святому Спиридону вдома. Святий почує їх і допоможе вам залучити в своє життя більше удачі і духовних благ.

Читайте також: Молитви особливої сили про щастя, благополуччя і достаток у новому році році

25 грудня – час, на який завжди випаде піст, так що в цей день краще уникати надмірних веселощів. Смирення і молитва допоможуть вам провести день правильно. В цей день зазвичай не працюють понад міру і не спілкуються з негативними людьми, щоб уникнути негативних і не богоугодних думок.

За стародавнім звичаєм, в цей день стежать за погодою. Кажуть, що якщо в цей день ясно і світло, значить, Господь задоволений нами. У такому випадку потрібно молитися старанніше, щоб подякувати йому за все хороше, що супроводжує нас на життєвому шляху.