fbpx

День святого Валентина: що не варто робити в це свято

День всіх закоханих – це свято любові і ніжності. У цей день прийнято дарувати коханим і дорогим людям квіти, цукерки і всякі дрібнички.

Невід’ємний атрибут свята – “валентинка” – невелика листівка з освідченням у коханні. Валентинки, як правило, роблять у формі серця і різними милими символами.

Також в цей день прийнято зізнаватися в коханні або симпатії тим, кому не міг сказати про це в інший час. Часто закохані вибирають цю дату для заручин або весілля.

Крім валентинок в цей день прийнято задаровувати других половинок цукерками в формі сердечок, ходити на романтичні прогулянки і весело проводити час в кафе, кіно і ресторанах. Звичайно ж, жодна дівчина не відмовиться від букета квітів. Головне пам’ятати, що ніхто з ваших близьких не повинен залишатися в цей день без уваги.

Що не можна робити в День святого Валентина і напередодні

1. Перш за все, не можна в цей день бути бездyшним і грубим. Навіть якщо у вас немає другої половинки, цей день прекрасний привід для того, щоб сказати “люблю” рідним, близьким і друзям.

2. Не варто кардинально експериментувати із зовнішністю, щоб здивувати кохану людину. Краще міняти імідж за кілька тижнів, щоб в разі провалу мати час для маневру: наприклад, перефарбувати волосся, відростити, поміняти стрижку.

3. Не надягати в цей день нове взуття, яке просто може зіпсувати вам все враження від свята.

Читайте також: Кращі молитви про кохання і шлюб, які варто прочитати 14 лютого, в День Валентина

4. Не варто віддаватися експериментам в лiжку. За статистикою, саме 14 лютого в День святого Валентина в клініки найчастіше потрапляють бiдолaхи, які хотіли порадувати своїх коханих, але опинилися на лікарняному ліжку.

5. Не варто багато вживати aлкoгoль. Бували історії

6. Не варто вдаватися до випадкових cтaтeвих зв’язків.

7. Не варто дарувати подарунки, які засмутять вашу другу половинку.

Джерело.

Позначки:
facebook