День весняного рівнодення – ваш шанс здійснити найзаповітніше бажання, якщо будете обережні і проведете цей день правильно

У багатьох культурах день весняного рівнодення здавна вважався чарівним, святковим. Десь в цей час відзначали Новий рік, десь просто зустрічали весну. У європейських країнах в давнину свято називалося Остара. Це гарний час для проведення різних ритуалів і обрядів на залучення щастя. Джерело

Астрономічний сенс весняного рівнодення

Земля 20 березня пройде рівно половину шляху між двома солнцестояниями – зимовим та літнім. Це означає, що 20 і 21 числа день буде дорівнювати ночі. У Північній півкулі 21 березня розпочинається астрономічне літо.

З цього моменту день починає збільшуватися, а ніч скорочується. Це відбувається приблизно за 2 хвилини на добу. Далі, приблизно через місяць, день буде збільшуватися на 6 хвилин.

21 березня вважається також і астрологічними новим роком, адже Сонце переходить в Овна, що відкриває зодіакальний круг. Це свято всіх астрологів і людей, які вивчають вплив планет і зірок на енергетику людини.

Що можна і що не можна робити 20 та 21 березня

20 та 21 березня – дні потужних енергетичних поривів. Це прекрасний час, коли все буквально оживає. Це відчувається на будь-якому рівні. Підвищується настрій, з’являється бажання жити, любити, працювати, займатися чимось новим.

У цей день потрібно якомога більше спілкуватися з людьми і намагатися йти їм назустріч. Особливо це стосується рідних і близьких.

Стародавні кельти вірили, що в цей день ні в якому разі не можна сваритися з близькими. Прикмети кажуть про те, що якщо в цей день посваритися з кимось, то ця людина може весь наступний рік таїти на вас образу.

Також багато експертів в галузі біоенергетики вважають, що в такі незвичайні дні, коли змінюється енергетичний фон, корисно згадувати бажання. Експерти радять вкрай відповідально підійти до цього питання, гарненько подумати над тим, що саме могло б вас порадувати.

Читайте також: Покладіть цей талісман до гаманця так, щоб ніхто не бачив, і гроші самі прийдуть

У цей день експерти радять робити прибирання будинку, готуватися до зустрічі літа. Це буде робочий день, але нічого страшного, якщо один вечір після роботи доведеться витратити не на релаксацію, а на важливі домашні справи. У східній філософії фен-шуй цей день вважається воістину чарівним. Необхідно очищати будинок від негативу, робити перестановку і позбавлятися від зайвого мотлоху, щоб залучати більше удачі в своє життя.

Існує безліч прикмет про погоду в цей день, але серед них виділяють кілька найважливіших. Наприклад, якщо в цей день яскраво світить Сонце, то варто чекати швидкого відступу холодів і теплого літа. Похмура погода без Сонця, а також дощ або сніг говорять про те, що зима буде йти дуже повільно.