Денис вже встиг з’їздити на відпочинок, і все б нічого, якби не з’явилася дівчина, яку він cпокycив на цих ваших курортах

Він одружений, але на відпочинку про це хто згадує, так? Милувалися, закохувалися, він здуру їй ляпнув своє прізвище, а через тиждень після відпочинку вона знайшла його в соцмережах і стала надсилати вiдвepті фотки. Спільні та фото самого нaпiвгoлoгo Дениса, який лежав в її номері. Каже – гони грошей, а то відправлю все дружині.

цитую:

“Дружина є у мене в друзях, приховати не встиг. Та й в інших мережах все одно знайде. Точно знаю, що якщо дружина дізнається, піде, а не хотілося б. По п’яні чого тільки не трапляється, тільки вона фiг слухати буде мої відмазки. Що робити? Відправляти грошi цій пpoшмaнтовкi – принизливо. З іншого боку – на кону спокійне життя. Але знову ж, де гарантії, що після мого переведення вона відчепиться і не напише дружині?

Читайте також: “Після розлучення, чоловік згоден допомагати мені і дітям, але за однієї дивакуватої умови”

Тільки без помідорів. Сам знаю, що накосячив, але якось тепер вирішувати питання треба. У мене з нею стосунки не планувалися, це звичайне швидкоплинне захоплення заради ceкcу, я це за зраду не вважаю, але піди поясни це училкi-дружині, яка в силу своєї професії сувора і не прощає.”

Чоловіки! Ви ніколи не перестанете думати одним місцем. Хто що Денису порадить? Розвела його курортниця, як хлопчика.

Джерело.