fbpx

“Після розлучення, чоловік згоден допомагати мені і дітям, але за однієї дивакуватої умови”

Після розлучення перед Танею постав нелегкий вибiр. Їхати до матері або залишатися на орендованій квартирі, половину оренди якої погодився оплачувати колишній чоловік.

Заміжня Тетяна була 7 років, є двоє дітей. Якщо коротко, то з чоловіком стосунки були напружені. Дуже багато гидот він робив за спиною: гуляв, брехав. Але вона ковтала все це, тому що кохала, та й діти маленькі були. Ну і повна залежність від нього в той час теж, звичайно, зіграла свою роль.

“Я почула, що мене він ніколи і не кохав і т.д. А я лише шкодую про те, що не зробила цього раніше (не розлучалася з ним). Соплі на кулак вже не мотаю, вистачить з мене. Треба діяти. Питання ось у чому. Не так давно ми змінили місто, по роботі чоловіка довелося переїхати. Тут у мене немає родичів, друзів і подруг. Живемо ми в орендованій квартирі з усіма зручностями. Півроку тому діти пішли в сад,  місто, розташування і т.д . – мене все влаштовує.

Старший син через рік піде в 1 клас. Зараз стоїть питання – їхати чи залишитися. Є два варіанти. Перший – чоловік пропонує залишитися тут і щомісяця оплачувати половину вартості оренди квартири. Плюс в тому, що у старшої дитини буде можливість добре підготуватися до школи. Не доведеться міняти садочок (та й чи дадуть нам його в іншому місті), є можливість працювати з логопедом, до якого ми записалися. Будемо жити з дітьми одні.

Але умова чоловіка така – якщо ми залишимося тут, щоб ніяких стосунків з іншими чоловіками у мене не було. Дурість, звичайно. Але я не впевнена, чи буде справді він допомагати з оплатою житла, тому що довіри немає, підводив він мене багато разів. А одна я не впораюсь. Та й жити з чоловіком в одному місті… Не хотілося б з ним перетинатися.

Читайте також: Помилкова пopча: подруга сукню купила на секонді, а через тиждень зляглa

Другий варіант – виїхати до мами. У неї 3-х кімнатна квартира. Живе там мама і моя сестра. Нам пропонують одну кімнату на трьох. Плюс в тому, що там рідня. Мінус – знову ж таки, підготовка до школи, доведеться заново вставати на чергу в садок (чи дадуть нам місця, невідомо), новий колектив і т.д. Діти у мене і так змінили вже 3 садки через роботу чоловіка.

Ще дуже складні відносини з сестрою (буде тріпати нерви). На аліменти я давно вже подала, отримую їх. Сама заробляю непогано, але заробіток мій непостійний, то густо, то пусто. До певного місця я не прив’язана, працюю через інтернет. Не знаю як бути, думки плутаються.”

Як би ви вчинили?

Джерело.

You cannot copy content of this page