fbpx

Деякі навіть говорять: «Ти така гарна і хороша, хлопців, напевно, у тебе хоч відбавляй». Так і хочеться сказати їм у відповідь: «ага, звичайно, хоч відбавляй»

Я ще не зустрічалась не з одним хлопцем. Мені вже 16 років. Хоча я дуже красива, досить скромна, розумна, не маю поганих звичок, як це роблять дівчата в моєму віці і багато моїх подружок, не ходжу на дискотеки. У мене довге і густе волосся.

Хлопці, з якими я спілкуюся в соціальних мережах і в житті теж, роблять багато компліментів, але відносин серйозних ніколи так і не було. А часом так хочеться мати поруч людину, яку не тільки я буду любити, але і він мене, на якого можна буде покластися, як на саму себе, довіряти йому в усьому.

Був навіть один раз випадок, коли я йшла і хлопець, який йшов мені на зустріч, нарвав прямо на клумбі квітів і подарував їх мені. Хлопці обертаються і задивляються на мене, але ніхто так і не підходить познайомитися зі мною. Деякі навіть говорять: «Ти така гарна і хороша, хлопців, напевно, у тебе хоч відбавляй». Так і хочеться сказати їм у відповідь: «ага, звичайно, хоч відбавляй». Але якби я сказала правду, ніхто б мені не повірив. Що ж це таке, і чому так відбувається?

Може вони думають, що раз дівчина гарна, то відразу недоступна і занадто горда. Але це не завжди так. Мої подружки вже зустрічаються з хлопцями, ось тільки мені поки що не пощастило зустріти свого хлопця, не можу ж я підходити і знайомитися з вподобаним мені молодою людиною першою, що вони тоді про мене подумають.

Хочу отримати пораду, як мені вчинити в такій ситуації. Може, я кваплю події і велика і світла любов у мене ще попереду?

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page