fbpx

Діти не доїдають в дитячому садку. Тобто, якщо говорити простою мовою, вона обважує дітей. Наприклад, замість 3 шматків м’яса в супі дитина отримує лише шматок. «А, що вони все одно нічого не хочуть їсти, а так хоч не пропаде» – додала подруга

З Ольгою ми знайомі давно і досить часто спілкуємося, але з причини своєї завантаженості часто стали ненадовго зникати з життя одна одної. Тому я знайшовши вільний вечір вирішила запросити її, щоб посидіти і як це називається у жінок: «перетерти кісточки». Але таких новин я від неї не очікувала.

Оскільки я знаю, що вона працює в дитячому садочку я почала її питати як у Вас там з зарплатою. Всім відомо, що нянечки отримують мінімальну зарплату, а ось вона працює завідувачкою господарством, думала, що там більше. Так ось зарплата виявляється така ж маленька, тобто мінімальна, але це мене не здивувало ні скільки, а ось інше здивувало.

Я вирішила уточнити, а як можна працювати так довго за таку мізерну зарплату, так вона каже, зате продукти не купую, я запитала, а Вам, що компенсують щось?! Ні, виявилося, що це просто банально не доїдають діти в дитячому садку. Тобто, говорячи простою мовою, вона обважує дітей. Наприклад, замість 3 шматків м’яса в супі дитина отримує 1 шматок.

«А, що вони все одно нічого не хочуть їсти, а так хоч не пропаде» – додала вона. Після цього я зовсім по-іншому почала на неї дивитися, а вона все не могла зупинитися і розповідала як «краде» у них головний кухар, виявляється, що вона подруга завідувачки садка і кухарка бере і собі і їй продукти з кухні. Навіть страшно, адже мої діти теж скоро підуть в садок. Чоловік головної кухарки працює нічним сторожем в саду і з ранку забирає сумки додому, а саме в 4 ранку.

Система налагоджена в загальному. А ще, коли вона прийшла до мене принесла фруктів, я питала її пізніше: «Це теж з садка?». А вона: «Ну звичайно, я взагалі нічого майже не купую з продуктів.»

Ось на Ваш об’єктивний розсуд ось така історія, я звичайно до цього часу не знаю як бути, я б не хотіла з нею більше спілкуватися, а вона навпаки стала нав’язуватися.

You cannot copy content of this page