Дівчина помилково відправила своє фото незнайомцю. Неймовірно, але саме це врятувало його сина від стpaшної хвopоби!

Американка на ім’я Сідні вибирала нову вечірню сукню. Дівчина захотіла дізнатися думку своєї подруги про вбрання і вирішила відправити їй фотографію з примірочної.

Але фото помилково потрапило зовсім до іншої людини.

Фотографії прийшли до багатодітного батька Тоні з Міссурі. Чоловік подумав, що якщо вже знімки по чистій випадковості потрапили до нього, то чому б не відповісти цій дівчині. Джерело.

Тим більше сукня і справді була гарна. Тоні вирішив, що відповідь від його дітей, буде найкращою:

«Я подумав, а чому б не спробувати і не розвеселити цю молоду леді. Я подумав, що якщо відповідь буде від дітей, то ефект буде набагато краще, ніж від якогось лисого дядька середнього віку із зайвою вагою.»

Чоловік відправив Сідні повідомлення і прикріпив фотографію своїх дітей, які були в захваті від її вбрання:

Шановні читачі запрошуємо вподобати нас у Telegramта Instagram

«Думаю, це повідомлення призначалося комусь іншому. Дружини немає вдома, тому я не можу дізнатися її думку, але ми з дітьми вважаємо, що ти в цій сукні виглядаєш просто приголомшливо! Бери, тут і думати нічого!»

Сідні поділилася зі своєю подругою Манді Міллер цим милим листуванням, а та виклала його в Твіттер. Запис став дуже популярним, ним поділилися тисячі користувачів.

Через деякий час з’явилися сумні подробиці даної історії. Виявляється, що дружина Тоні пішла в лікарню, щоб доглядати за шостою дитиною сімейства. Чотирирічний Кайзлер стpaждає oнкoлoгічним захвopюванням і знаходиться в лікарні. Хлопчику потрібно дороге лікування. Створена, навіть сторінка для збору коштів.

Один із знайомих сім’ї поділився цією історією і прикріпив посилання на сторінку зі збору коштів на лікування:

«Сподіваюся, магія твіттера спрацює. Я докладаю посилання на сторінку GoFundMe, де збирають гроші для Кайзлера на лікування лейкемії. Саме Кайзлера немає на фотке з дітьми. Давайте піднімемо за нього пальчики вгору @TristarHomeTeam.»

За три дні існування запису для сімейства вдалося зібрати понад 30 тисячі доларів, причому гроші продовжують приходити. Батько стільки працював і з сайту приходили якісь гроші, але на оплату лікування все одно не вистачало.

Завдяки небайдужим людям, маленький Кайзлер проходить хімioтерапію. Лікарі кажуть, що шанси на одужання є. Батьки розповіли хлопчикові про цю смішну історію і чудесних людей, які допомогли йому наблизитися до щасливого і здорового дитинства.

Читайте також: “Ще місяць тому коханий клявся у вірності, про весілля співав, а тепер з найкращою подругою голубиться”

Мама Кайзлера, Рейчел, насилу підбирає слова, щоб пояснити, що вона відчуває:

«Це було несподівано і дуже освіжило картину світу. Мені здається нагадали, що взагалі-то люди – хороші, багато хто готовий піклуватися про інших, можуть бути щедрими. Я хочу від щирого серця подякувати ВСІХ не тільки за гроші, а й за добрі слова, за молитви, за любов і підтримку. Ми б ніколи не змогли зробити для Кайзлера все, що ми зробили, без сторонньої допомоги!»

Завдяки небайдужим людям в світі живе добро. Поділіться цією історією зі своїми друзями. Нехай їм стане тепло від неї і можливо, вона спонукає їх на який-небудь подвиг.