fbpx

Дівчина просто сфотоrрафувала порожню вулицю. А через добу її шукали тисячі людей!

Ця історія сталася в Рейк’явіку, столиці Ісландії, одним з вечорів в переддень Різдва. Майкл Джон Кент вирішив зробити пропозицію своїй дівчині посеред пустельної вулиці під красивим снігопадом.

Цей романтичний момент випадково зафіксувала одна дівчина. Вона пообіцяла вислати фотографію закоханим і записала електронну адресу Майкла. Але в поспіху Майкл невірно записав адресу, і здавалося, що фотографія була втрачена назавжди. Джерело.

Але молодий чоловік вирішив не опускати руки і понадіявся на допомогу друзів. Він опублікував у Facebook наступне повідомлення:

“Дорогі друзі! Вчора я зробив моєї Фіоні пропозицію. Цей момент зафіксувала випадкова перехожа. Але, на жаль, я так хвилювався, що дав їй адресу моєї електронної пошти з помилкою.

Я розумію, що навряд чи ми знайдемо цю незнайомку. Але раптом чудеса трапляються? Нижче – фото з того місця, де була зроблена фотографія. Я буду дуже щасливий, якщо знімок все ж знайдеться!»

Коли Майкл опублікував це повідомлення на своїй сторінці, він і гадки не мав, що воно так швидко пошириться в Мережі. Знайшлися тисячі охочих допомогти парі.

І диво! На наступний день фотографію побачив чоловік, який кілька годин в Інстаграмі спостерігав потрібну фотографію!

Виявляється, незнайомка виявилася професійним фотографом. Вона виклала зроблений знімок в свій Інстаграм, підписавши його так:

«Це був неймовірний вечір. Я вийшла з бару, де ми здорово посиділи з друзями. Йшов красивий сніг, і я вирішила закарбувати красиві пейзажі. І тут мені на очі потрапила пара. Хлопець опустився на коліно, щоб зробити своїй коханій пропозицію.

Вони побули наодинці, а потім я підійшла до них і запропонувала надіслати фото. Молода людина записав в мій телефон адресу своєї електронної пошти. Кумедно було бачити, як він хвилювався від надлишку почуттів. Потім ми обнялися і розійшлися.

Читайте також: Познайомився з дівчиною в інтернеті, вирішили зустрітися в ресторані. І тут я помстився за всіх мужиків

Ці двоє так надихнули мене! Ось що значить «бути в потрібному місці і в потрібний час!»

Майкл відразу ж зв’язався з дівчиною і отримав від неї знімок у відмінній якості. А на наступний день майбутнє подружжя зустрілися з фотографом, щоб віддячити їй.

Ця історія – відмінний доказ того, що в житті завжди є місце маленького дива!

You cannot copy content of this page