fbpx

“Дівчина в клубі дала мені номер телефону батька, щоб підставити. Але все пішло не за її планом”

Ця історія саме про те, як деякі дівчата люблять давати не свій номер телефону, щоб трошечки підставити хлопця. Тільки от іноді все йде не за їхнім планом.

Так ось, пішов я в клуб. Тільки не подумайте, клуб дійсно пристойний, і досить дорогий, ходить туди тільки, так би мовити, міський бомонд. Ну і я разом з ними. Я йшов, природно не один, а зі своїми друзями.

Згодом я вирішив, що не погано було б, щоб до нашої кампанії приєдналися молоді дівчата. І пішов знайомитися, підійшов до столика де сиділи красиві дівчата. Познайомився, вони підсіли до нас. Під час спілкування, мені дуже сподобалася одна з них, і я вирішив, що потрібно продовжити спілкування і після, тобто я реально захотів з нею почати зустрічатися, а там вже будь що буде. Попросив її номер і вона його мені написала.

Читайте також: “Наpoджувала у нас одна “ділова і розпещена”. Ледь опepацію закінчив після того, що видала”

Наступного дня я передзвонив їй, і відповів якийсь чоловік. Це виявився її батько. Спочатку він відповідав мені не трохи грубо, хоча я його зрозумів, кожен батько переживає за свою дочку, а тим більше коли з залицяльником вона познайомилася в якому клубі.

Поговорили ми з ним по телефону, потім зустрілися, поспілкувалися, класний дядько якщо чесно, переконав свою дочку, що їй просто необхідно зі мною поговорити. І вона погодилася, і що я хочу сказати вам, через два тижні у нас з нею весілля, вона щаслива. Дякує батьку за те, що переконав її, і мене за мою наполегливість.

Джерело.

You cannot copy content of this page