fbpx

Вечір п’ятниці, в ювелірний магазин зайшла цікава пара: помітно лисуватий чоловік похилого віку і красива молода дівчина. Вони вибрали дорогущу каблучку. А в понеділок продавець був дуже злий, та й дівчина, ймовірно, теж. Лише підстаркуватого дядечка все влаштовувало

Вони підійшли до прилавка і стали уважно вивчати прикраси. Продавець запитав, чи може він їм допомогти. Чоловік сказав, що йому потрібна особлива каблучка для своєї супутниці. Продавець кинув погляд на вітрину і показав їм гарний перстень, вартістю в 15 000. Але покупець, який, між іншим, виглядав дуже солідно, замахав головою: «Ні, нам потрібно щось неповторне, щось особливе».

Тоді ювелір взяв велику сяючу каблучку з іншої вітрини і показав її парі: «Вона приголомшлива, але коштує дорожче – майже 80 000.

Очки молодої дівчини помітно заблищали. Вона навіть почала тремтіти від надлишку емоцій, що нахлинули. Її супутник, помітивши цю реакцію, сказав: «Це те, що потрібно. Беремо!». Продавець запитав, як він буде розраховуватися. Чоловік сказав, що випише чек: – Я випишу чек прямо зараз, але я розумію, що вам ще потрібно його перевірити. Зателефонувати в банк ви зможете тільки в понеділок, тому я тоді і заберу прикрасу. Десь у другій половині дня. Вас це влаштує?

– Звичайно, якщо вам так зручно.

У понеділок старому подзвонив обурений продавець: – Платіж не був проведений, тому що на вашому рахунку немає коштів!

– Я знаю, – незворушно відповів чоловік. – Але знали б ви, які у мене були приголомшливі вихідні!

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page