fbpx

Ми були з нею ледь знайомі, всього тиждень, але вона вже покликала мене в гості. Полагодити комп’ютер і перевстановити Windows. Почнемо з того, що комп’ютера у Свєти вдома не виявилося взагалі. Тепер я до дівчат в гості не ходжу

Світлана пішла у ванну і сказала, щоб я не нудьгував. На столі стояла ваза з фруктами, кілька поки ще порожніх келихів. В кімнаті панувала напівтемрява. Ми були з нею ледь знайомі, всього тиждень, але вона вже покликала мене в гості. Полагодити комп’ютер і перевстановити Windows. Почнемо з того, що комп’ютера у Свєти вдома не виявилося від слова взагалі.

На мій здивований погляд, дівчина лише заливисто розсміялася і запропонувала подивитися фільм. Дивна, про себе подумав я, але як справжній джентльмен, не став відмовляти представниці прекрасної статі.

Фільм ми нормально подивитися не змогли. Вона весь час крутилася на дивані і постійно перебивала головних героїв своїми репліками, вставленими невпопад. Потім раптом сказала, що зараз здивує мене і, увага, для чогось пішла у ванну.

Ні, уявляєте? Я прийшов до неї додому, від чистого серця допомогти з комп’ютером, а вона взяла і пішла митися! Могла б почекати з ввічливості, поки гість піде. І фільм толком подивитися не змогли.

Одним словом, ці самотні дівчата, якісь дивні. Більше я до них додому не ходжу, краще з хлопцями потусити або в компанії. А від Свєти, поки вона була у ванній, я зібрався і пішов. Це просто неповага до гостей!

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page