Дівчина запанікувала, а потім танцювала від щастя, дізнавшись, що вона одна летить в літаку

Пасажирка авіакомпанії Bangkok Airways танцювала від щастя, дізнавшись, що вона єдина летить в літаку Airbus A319, розрахованого на перевезення 168 чоловік.

Лацамі Макадам прямувала з Бангкока в Самуї, щоб відвідати батьків. Зазвичай рейси за цим напрямком завантажені. Яке ж було здивування дівчини, коли з’ясувалося, що вона єдиний пасажир цього рейсу. Джерело.

«Спочатку я ні про що не підозрювала, в аеропорт прибула рано, пройшла перевірку, сіла в літак. На борту авіалайнера я вткнулась в телефон, так як мені потрібно було відповісти на важливі повідомлення по роботі. Я була зосереджена і не звертала увагу на те, що відбувалося навколо. Тільки коли стюардеса закрила двері, я помітила, що в літаку немає інших пасажирів. Я захвилювалася і запитала, що можливо, двері закрили через дощ. Бортпровідниця відповіла, що посадка вже закінчена, а літак готовий до польоту».

Дівчина була в шoці, вона не очікувала, що полетить одна в літаку. Зазвичай на цьому маршруті завжди багато народу. «Спочатку мені було страшно, але потім я подумала, що потрібно ловити кайф від цієї подорожі. Тим більше, я завжди мріяла покататися на приватному літаку».

Лацамі виклала відео в соціальних мережах, як вона танцює від щастя в проході в оточенні порожніх крісел. «Вся увага 4 стюардес була зосереджена на мені. Мені не довелося довго чекати багаж і шукати його на багажній стрічці, на ній був тільки мій чемодан», – написала дівчина в коментарях.

Читайте також: Чоловік попросив у мудреця працьовиту дружину-красуню, а потім так зрадів розповнілій, що ледь сльози стримав

Bangkok Airways прокоментувала: «Ми могли б скасувати цей рейс, однак, виплативши компенсацію пасажирці, ми б втратили набагато більше. Крім того, простій літака в аеропорту може коштувати авіакомпанії значну суму грошей у вигляді штрафів. Тому нам дешевше експлуатувати порожній рейс».