fbpx

Дівчині, яка випадково помилилася і написала мені повідомлення, хочу сказати величезне спасибі. Саме вона спонукала мене написати це зізнання

Дівчині, яка випадково помилилася і написала мені по електронній пошті, хочу сказати величезне спасибі. Саме Вона спонукала мене написати зізнання жінці, яку досі люблю і любити буду Все Своє Життя. Може комусь це допоможе не зробити помилку.

Ми познайомилися в мережі. Я, саме я був ініціатором. У кожного з нас були свої сім’ї, але при всьому цьому ми були дуже самотні. Я сам написав їй, не чекаючи відповіді і не сподіваючись ні на що.

Не знаю чому, але Вона відповіла і зав’язалася тривала переписка, після якої я зрозумів, що закохався. Ніколи я не відчував нічого подібного – це було божевіллям, закохатися в жінку, яку ніколи не бачив.

Вона тікала від мене і кожен день переконувала в тому, що нічого з цього не вийде, але я був наполегливий. Я вже кохав її і не уявляв свого життя без неї. Вона і стала моїм життям, моїм повітрям, моєю силою і слабкістю.

Кожен день я переконував і доводив свою любов, і все-таки настав той день, коли вона повірила мені і по справжньому покохала мене. Кілька років щастя, істинного щастя з нею, дарували мені життя.

Мрії, надії на спільне майбутнє – це окриляло і я готовий був кинути все і бігти до неї, аби бути з нею поруч і я втік! Саме з нею я пізнав справжню любов і щастя.

Саме з нею я пізнав бурю емоцій, що перевернули моє життя з ніг на голову. Я змінився і став іншим. Все, що для мене було до неї важливим, відійшло на другий план. Я усвідомив істину повноцінного життя.

Любов, ніжність, щастя, повага і радість оселилися в моїй душі. Я ширяв і цьому не було кінця. Той день, ненавиджу його, поставив крапку в наших стосунках.

Моя дружина про все дізналася і я злякaвся. Стpах оволодів мною. Я готовий був відмовитися від усього, аби зберегти сім’ю і відмовився! Я став бездушним і холодним, і своїми вчинками відштовхував ту, яку любив більше життя!

Мені здавалося, що знову полюблю дружину, все відновлю і любов повернеться до нас. Яким же я був дурнем. Я жopстоко обманював себе, зберігаючи сім’ю. І що я отримав? Так, зберіг сім’ю, але в той же день пoмep!

Читайте також: Плакалo все село. Ви коли небудь бачили як це? Не дай Боже вам це побачити: У дворі лежав пес, поруч, обхопивши його руками, лежала дівчинка

Немає більше життя в мені, лише спогади, що рвyть моє сеpце і дyшу на частини. Лише зараз я усвідомлюю, як Моя любов боролася за нас, просила, плакала, благала зупинитись, зберегти все те, що у нас було.

Адже і не було умов і вона не просила ні про що, і все ж – я втратив її! І тепер, проживши певний час без неї, я зрозумів, що люблю жінку, яка не витримавши моєї бездyшності, холоднокpoвності – пішла, забравши назавжди з собою моє серце і душу.

Можете засудити мене і кричати з усіх боків, що сім’я – це святе. Можете закидати мене камінням, плювати! Але я скажу вам одне – що, життя є тільки там, де є любов … і це – єдина Істина.

You cannot copy content of this page