Дівчинка – вихована із забезпеченої сім’ї з квартирою і навіть собакою! Здавалося б – ідеальна невістка, хапай! Ось тільки батьки потенційного жениха чомусь не в захваті

цитую:

«Його батьки не сильно добре до мене ставляться, якщо можна так сказати. По-перше, його тато неодноразово називав мене ім’ям його колишньої дівчини. Мама постійно йому телефонує і кличе його додому, коли він у мене, каже, я не бачуся з сином/ну збирай тоді шмотки і йди жити до Свєти, раз вона така гарна і турботлива. Батько його може дозволити в мій бік сказати: що ти вештаєшся і нічого не робиш? Джерело

Вчить мене життя, так як я люблю тварин і постійно їм допомагаю. У морози брала з вулиці тварин і прилаштовувала їх в новий будинок. Так він може сказати, невже тобі подобається це? Це ж постійний запах в будинку і тд.

Найцікавіше – мій хлопець не може нічого відповісти. Я вже пояснювала йому, що я не буду терпіти до себе такого ставлення, і максимум, хто мені може щось сказати, так це мої батьки і ніхто більше. Він говорить, що розмовляв з батьками і вони все зрозуміли, але це триває і далі. Природно, я таке терпіти не буду і не хочу.»

Світлана запитує поради тих, хто був в конфлікті з батьками нареченого/чоловіка. Що ви робили, як шукали спільну мову?

Є ще одна проблема – хлопець відмовляється від розмови про спільне майбутнє, кожен раз з теми «зливається» (цитата героїні). Зрозуміло, що обоє молоді, їм всього по 19, але Світлана хоче стабільних стосунків. Її батьки одружилися в 19. Всього досягли разом. Всіх вершин. І в горі, і в радості були разом. У них двоє прекрасних дітей і щаслива сім’я. Ось на них Світлана і дорівнює. Хоче такого кохання, щоб прям раз і назавжди! Щоб (цитата героїні) «вінчатися з людиною».

Читайте також: Ніка, придивившись до cина батькового партнера, вже, було, вирішила почати з ним зустрічатися, але все перекреслило одне нічне повідомлення: «Не проти познайомитися?»

Зараз Свєтин потенційний наречений збирається в армію, а вона не знає – чекати його? Раптом дочекається, і розійдуться як в морі кораблі. І начебто дівчина пише, що кохає, але сумнівається – чи її роману герой? Подруги радять ставити питання руба.

Світлана заплуталася і просить поради у більш дорослих і мудрих – що робити? Адже вона дуже хоче сім’ю! Бути з людиною спочатку і до кінця.