Дівчину засватали, все як годиться: заручини, обручка. Почалася підготовка до весілля, день вже був призначений. І раптом як грім серед білого дня: наречений передумав!

У подруги дитинства синові 20 років. Ось уже кілька років він зустрічається з дівчиною на рік молодшою. Всі в родині її вже знають, подруга вважає невісткою, і в загальному нею задоволена. Дівчина господарська, скромна, симпатична. Син оголосив, що вирішив з нею одружитися.

Дівчину засватали, все як годиться: заручини, обручка. Почалася підготовка до весілля, день вже був призначений. І раптом як грім серед білого дня: наречений передумав! Таке почалося! Головне не могли зрозуміти в чому справа. Спочатку вирішили, що може молоді посварилися, так їх треба просто терміново помирити і все. Так ні ж. Просто наречений довго і добре подумав і зрозумів, що якщо зараз одружується – це остання дівчина в його житті. І вільне життя скінчиться, а він хоче свободи, хоче вечірки, розважатися з друзями і проводити вечори там, де хоче, і ні перед ким не звітувати.

Раніше він міг підійти до будь-якої дівчині, а після весілля це все закінчиться. Та й не хоче він на себе відповідальність брати за дружину, там же і діти підуть, пелюшки. І чим більше він про це все думав, тим ясніше розумів – тільки не зараз! Він звичайно любить свою наречену, але, мабуть, не настільки міри, щоб осісти вдома і стати розсудливим.

Подруга звичайно говорить, що слава богу, що він все це зрозумів до весілля, інакше потім невідомо що було б. Можливо, просто гуляв би від дружини. Дівчину їй шкода, але вони не розлучаються, а поки просто скасували весілля. Наречений сказав їй, що не готовий до такого серйозного кроку. Наречена попереживала і поки змирилася. Сподівається, що наречений переказиться і заспокоїться, а там і весілля буде.

Фото ілюстративне з вільних джерел