fbpx

Дієві способи, щоб підсилити свою енергію під час весняного сонцестояння

Найкраще, що ви можете зробити, щоб підняти свої вібрації та посилити свою енергію під час весняного сонцестояння, — це дати собі спокій. Намагайтеся нікуди не поспішати, дійте повільно.

Прагніть до рівноваги – у момент динамічних змін подбайте про спокій. Приділяйте більше часу відпочинку. Навіть протягом дня намагайтеся сісти або лягти і зосередитися на своєму диханні. Робіть серію глибоких вдихів і видихів щодня, щоб розслабити своє тіло.

Медитуйте, приносячи мир у свою ауру. Також пам’ятайте про правильне харчування. Під час весняного сонцестояння варто ввести в щоденне меню більше свіжих овочів і фруктів.

Рух також важливий. Але не вводьте це раптово. Якщо ви не були занадто активними взимку, не стрибайте раптово на інтенсивні фізичні вправи або спорт. Вводити фізичні навантаження поступово.

Йога, яка дозволить вам ввести як рух, так і очистити свій розум від негативних думок, тривоги та напруги, ідеально підходить для початку. Гуляти, бути на свіжому повітрі, на пробудженні природи. Черпай енергію землі, обіймаючи дерева. Завдяки цим методам ви зміцните свою енергетику, а негативні наслідки весняного сонцестояння будуть не так помітні.

You cannot copy content of this page