fbpx

Дізнайся квітку свого імені

Вам цікаво дізнатись, яка квітка відповідає вашому імені? У цьому списку тільки найпоширеніші імена на пострадянському просторі.

Якщо ви раптом не знайшли своє ім’я у списку, то не впадайте у відчай. Напевно воно дуже гарне і унікальне.

Дивно, але мало хто знає, що кожному жіночому імені відповідає квітка. Раніше це було добре відомо і на іменини і День Народження дівчинці дарували саме ці квіти. Вважалося, що вони приносять удачу власниці імені.

Засушена квітка свого імені є дуже сильним талісманом, який принесе власниці щастя і благополуччя. Якщо жінці не щастить у коханні-необхідно прикрашати будинок квітами свого імені-вони притягнуть вашого судженого.

Квітка імені Аліна
Квіткою імені Аліна є лілія. Ця ніжна квітка радує око кожного, хто на них гляне. У християнській традиції лілія символізує чистоту і невинність, при цьому кілька лілій, розташованих на одному стеблі, позначають невинність, відродження і, відповідно, безсмeртя. Пряме стебло у лілії є уособленням Божественного розуму, тоді як поникле листя – це символ скромності.

Лілія, яка знаходиться в оточенні шипів, символізує Непорочне Зачаття, а також чистоту серед гріхів. Такий же темперамент і у власниці цього імені. Зазвичай жінки з цим ім’ям дуже комунікабельні і цілеспрямовані. Крім того, вони легко стають душею компаніі.

Ця вольова, розважлива, справедлива і розумна жінка вміє посміятися над собою, що дозволяє їй заручитися підтримкою і повагою своїх колег і друзів, які цінують її за врівноваженість, надійність і чудове почуття гумору.

Квітка імені Олександра
Квіткою імені Олександра по праву вважається троянда. Як тільки не називають цю чудову квітку: цариця садів, богиня зорі, принцеса квітів, символ краси … Про троянду складено безліч легенд, пісень, віршів, її обожнюють, її зображення виводять на гербах і прапорах.

Олександра – ім’я воістину королівське серед жіночих імен. Горда і владна, зарозуміла і гаряча, ніжна і жорстока – така натура цієї жінки. Як і її квітка – троянда – вона володіє дивовижною красою, яка неодмінно впадає в очі. Олександрі заздрять, її навіть ненавидять, про неї постійно пліткують, оскільки до неї неможливо залишитися байдужим.

Серце Олександри неприступне. Як троянда, вона оточена шипами і може боляче ранити почуття чоловіка. Завоювати її зможе людина рішуча і відчайдушна. Олександра-троянда завжди буде мати привабливу силу для чоловіків, але «цвіте» вона тільки в вільних умовах.

Квітка імені Алла
Квітка Алли – азалія. Як відомо, її великі, яскраво-жовті квітки містять небезпечну отруту. Тому і з Аллою найкраще поводитися обережно і стримано.

У Алли-азалії виразна зовнішність, вся вона яскрава, помітна, приваблива. Вона мимоволі викликає симпатію оточуючих і завдяки цьому найчастіше робить стрімку кар’єру, швидко досягаючи високих постів. Безпосередня і весела Алла, однак, може бути вкрай мстивою, якщо її образити. До того ж жовтий колір азалії – ознака ненадійності. Тому не дуже довіряйте Аллі – вона сама собі на умі.

Чарівну Аллу-азалію люблять чоловіки, і вона охоче дозволить себе захопити, але супутника життя вибере сама, дотримуючись строгих ідеалів: забезпечений, вірний, здатний. Алла може пробачити багато, але терпіння її не безмежне. Господарює в домі тільки вона сама.

Квітка імені Анастасія
Більш підходящої до імені Анастасія квітки, ніж орхідея, годі й шукати. Орхідея – квітка аристократів, її форми і забарвлення вишукані, фантастичні, її пряний ванільний аромат не сплутаєш ні з яким іншим. Швидше за все, ви звернули увагу, що Анастасія наділена витонченою красою, вона не схожа ні на одну з жінок. Крім того, як і орхідея, Анастасія відрізняється надзвичайною жизнестойкостью. Її не злякаєш труднощами, вона завжди високо тримає голову, витривала і гордовита, прекрасно знає собі ціну.

Як незліченні кольору і сорту орхідей, так невловимі нюанси настроїв Анастасії. Вона завжди різна, дивовижна, а тому завжди цікава і сповнена сюрпризів. «Дорога квітка Анастасія-орхідея» вимагає особливої ​​уваги. Вона не задовольниться простим залицянням і скромним букетом.

Щоб завоювати її, Анастасію треба засліпити, приголомшити, підкорити багатим подарунком або нестандартним вчинком; потрібно бути сильніше, розумніше, мужнішим і добрішим всіх. Чоловік, на якого Анастасія зверне увагу, ніколи не пошкодує про це. Все яскравіше розквітаючи з віком, ця жінка не втомлюється вражати чоловіків.

Квітка імені Анна
Так природно, що квіткою Анни виступають братики. Оксамитові і тендітні, вони найчастіше пофарбовані в три основні кольори: білий, фіолетовий, жовтий, – і символізують три настрою: надії, печалі, безпосередності. І всі ці якості видно в характері Анни. Як правило, вона оптимістка, жива, дещо наївна, а часом задумлива і сумна.

Братки радують серце, виглядають беззахисними і простими, але насправді вимагають багато догляду і тепла. Характер Анни, життєрадісний і веселий на перший погляд, теж не назвеш простим. Вона примхлива і може проявляти незвичайнe упертість. Її наївність і лагідність часто всього лише маска, призначена зачаровувати і обманювати людей.

Як братbки мимоволі приковують увагу, так і Анна залучає представників сильної статі своєю живою зворушливою красою. Вона надзвичайно кокетлива, ретельно стежить за своєю зовнішністю і вміє викликати симпатію. Анна цікава, завжди буде цікавитися справами свого обранця і так спритно підпорядкує його собі, що він і не помітить.

Квітка імені Антоніна
Білі, нагадують зірки, квіти едельвейса дуже підходять імені Антоніна. Небагато людей можуть похвалитися тим, що бачили поблизу едельвейс. Ця рідкісна квітка росте на стрімких голих скелях, на запаморочливій висоті.

Напевно, тому характер Антоніни відрізняється такою надзвичайною силою і незалежністю. Важко знайти людину більш чесну і віддану, ніж Антоніна. Вона вимоглива, звичайно, але найвищі вимоги пред’являє самій собі. На цю жінку в усьому можна сміливо покластися, як на себе. І висот в житті вона, подібно до едельвейса, досягає найбільш неприступних і дивовижних.

Будучи людиною з кришталево чистою душею, Антоніна відкриє своє серце тільки людині такому ж чесному, сильному і вольовому. Чоловік-підкаблучник її не цікавить. Своєму обранцеві Антоніна присвятить все життя, без залишку, таке поняття, як зрада, їй чуже. А тому і зрада коханого здатна «вбити» її.

Квітка імені Валентина
Дивно ніжна і трепетниа квітка дісталася імені Валентина – незабудка. Квіточки у неї зовсім маленькі, але пройти повз них неможливо – настільки чистий, серце щемлива, блакитний колір у них, і жовто-помаранчеве серце в центрі. Ніби світиться зсередини! Валентина дуже схожа на незабудку: краса у неї тиха, непомітна, внутрішня.

Це незвичайно душевна і чуйна людина, вона ніколи не відмовить у допомозі і поділиться останнім, що у неї є. Тримаючись, як і незабудка, трохи осторонь від усіх, Валентина дуже старанна і здатна багато чого досягти в житті. Вона обов’язково стає «паличкою-виручалочкою» в будь-якому місці, оскільки уважна і акуратна.

Той, хто хоч раз звернув увагу на Валентину, вже дійсно не зможе її забути. Так як незабудка є ще й символом вірного кохання, Валентина буде віддана своєму обранцеві і оточить його турботою. М’яка і добросерда, вона стане гарною дружиною, господинею і матір’ю.

Квітка імені Валерія
Ім’я Валерія дзвінке, ласкаве, як і її квітка – дзвіночок. Сині, блакитні, фіолетові, рожеві, білі дзвіночки радіють сонцю, і при легкому вітерці можна почути ніжний передзвін, що виходить від них. Валерія та сама, як дзвіночок: з чистою красою, обов’язково дзвінким голосом, завжди життєрадісна і товариська.

Буває, звичайно, що вона закривається в собі, але як тільки щось хороше трапляється, вся розпускається і світиться від радості. Валерія взагалі довго нудьгувати і сумувати не вміє, тягнеться до людей. І оточуючих вона вміє заразити своїм щастям і добрим настроєм.

Як ніжний дзвіночок відразу кидається в очі серед інших квітів, так і Валерія обов’язково чимось виділяється серед оточуючих. Вона, як правило, красива, але навіть якщо не зовнішність її приваблює чоловіків, то незвичайне, тільки їй властиве чарівність. Однак Валерія строга у виборі партнера: пересічний чоловік їй не сподобається. Її обранець повинен бути дотепним і мужнім, і Валерія оточить його турботою і ніжною любов’ю.

Квітка імені Варвара
Всім відома легенда про самозакоханого гордія нарциса, і саме ця квітка належить імені Варвара. Білий або жовтий, нагадує шестикутну зірку, він трохи схиляється набік, немов продовжує милуватися своїм відображенням у струмку. Дуже схожа Варвара на нарцис: така ж тендітна і жіночна, як правило, неймовірно симпатична, але горда і егоїстична дама.

Вона прекрасно усвідомлює, яке сильне зброю – її, зовнішність, і вміло користується цим. За собою Варвара ретельно стежить: У неї доглянуті руки і чисте обличчя.

Як і нарцис, Варвара прихильно приймає увагу і любов інших, але сама надає перевагу почуття не дарувати нікому. Це підступна жінка, здатна жорстко використовувати чоловіків для досягнення власних цілей і без жалю залишає їх. Якщо Варвара і полюбить кого-небудь, то своєю вимогливою любов’ю отруїть життя обранця. Адже аромат нарцисів теж викликає непритомність, так що будьте обережні при зв’язку з Варварою.

Квітка імені Вероніка
Напевно, неспроста ім’я і квітка так співзвучні – Вероніка. Сині, білі або рожеві маленькі квітки вероніки невибагливі, стійкі до холодів, але надзвичайно яскраві й ароматні. Таким же життєлюбним, невгамовним, буйним характером володіє і Вероніка.

Як її квітка обожнює світло, так і Вероніка тягнеться до всього нового, світлого, незвіданого, що розбурхує уяву і змушує серце битися швидше. Її пориви важко стримати, її саму неможливо контролювати або підпорядковувати собі. Веронік завзята, але, на жаль, здатна легко кинути розпочату справу на півдорозі …

Квіточки вероніки малі, але так ароматні, що неможливо пройти. Мабуть, і повз Вероніки пройде одиниці. Вона чарівна, і це приваблює в свої мережі безліч чоловіків. Любити її важко, оскільки більш непостійного людини, ніж Вероніка, знайти складно. Проте на неї не можна довго сердитися, але і змінити її неможливо.

Вероніка жити не може без свят і вечірок. Вона вибирає тільки наймодніший, найвишуканіший і дорогий ресторан. Вероніка любить мартіні або французькі вина, завжди замовляє делікатеси, вимагає бездоганного обслуговування. На торжестві вона блищить. Вероніка приголомшливо виглядає, чудово танцює, обожнює компліменти.

Квітка імені Вікторія
Маленькі, жовті, пухнасті, як кошенята, кульки мімози відповідають імені Вікторія. Так і хочеться простягнути руку і доторкнутися до м’яких квіток! Однак мімоза, як і Вікторія, недоторка. Вікторія вкрай примхлива і не терпить вторгнення в свій світ. Вона, звичайно, товариська, дотепна, весела і навіжена, але як би на відстані, для всіх, а справжні почуття приховані.

І не тому Вікторія не відкриває свою душу, що вона зла або замкнута, а тому, що неймовірно чутлива, сприйнятлива, ранима. Свої почуття сама Вікторія вважає своєю слабкістю, неприпустимою в світі заздрості і агресії. Тому і зменшується, подібно листочків мімози, при щонайменшому дотику.

Безумовно, змусити Вікторію показати справжні почуття непросто. Вона оточена величезною кількістю шанувальників, але тут особливо не церемониться: якщо людина не викликає симпатії, вона навпростець заявить про це. А підкорить її чоловік нескінченно ніжний, терплячий і відданий. Адже, незважаючи на всі капризи, Вікторія жадає розуміння і любові і здатна стати непоганою дружиною.

Квітка імені Галина
Найпершим прокидається і вмивається світанкової росою запашний горошок – квітка Галини. Крім прекрасного запаху і різноманіття забарвлень, квіти запашного горошку привабливі своєю прозорістю, своїм перламутровим світлом. Дивно світла і прозора і душа Галини – жінки-мрії, жінки-загадки для багатьох оточуючих. Вона в усьому любить ясність, надзвичайно прискіпливо, гидливо, не виносить брехні.

Часом Галина виглядає егоїсткою, яка працює лише для власного блага, але вона цілком здатна подбати про оточуючих, якщо побачить в цьому необхідність. Як і тендітні квіти горошку, Галина здається беззахисною, проте рідко хто вміє так постояти за себе, як вона. Просто вигляд у неї надто ніжний.

Своєю незрозумілою принадністю Галина просто заворожує чоловіків. Але більш прискіпливої, виборчої жінки вам не знайти. На жаль, часто виходить так, що Галина занадто багато часу витрачає на пошуки свого ідеалу, а в підсумку помиляється. За помилку вона потім розплачується все життя: страждає, але кинути нелюба не в змозі.

Квітка імені Дар’я
Квітка Дар’ї – златокудра, вітряна кульбаба. Всім він нагадує сонце: і кольором, і пелюстками-променями, і формою. Коли в компанії з’являється Дарина, теж ніби сонячний промінь вривається. Вона неймовірно активна, рвучка, товариська, балакуча.

Дарина – невиправна оптимістка, вона просто випромінює енергією і не шкодує її для оточуючих. Вона всіх навколо заведе, заразить своїм ентузіазмом, встигне взяти участь в декількох справах відразу. Дар’я йде по життю з посмішкою, вона невибаглива і життєздатною, як і кульбаба.

Але, подібно кульбабі, Дарина і легковажна. Коли вона відцвітає, на всі боки розносяться білі пушинки. На всі боки поширюється і кипуча енергія Дар’ї. Вона фліртує відчайдушно з усіма підряд, заводить легковажні романи, але не потрапляє ні від кого в залежність і уникає зобов’язань. Утримати Дарину складно, хіба що почуття по-справжньому торкнеться її душу, а таке трапляється рідко.

Квітка імені Діана
Діана володіє «золотими весняними ключами» – квіткою примули. Вони насправді нагадують зв’язку ключів і одними з перших знаменують прихід весни – коричнево-золоті, фіолетово-блакитні, темно-пурпурові. Примулу також прозвали чаклунським квіткою. Цілком природно, що Діана – жінка таємнича, незбагненна.

Мало того що ім’я це «божественне», так ще і примула обдарувала її привабливою зовнішністю. Діана напрочуд легко знаходить спільну мову з людьми, ніби справді відмикає людські серця чарівними ключами. Так само швидко вона пристосовується до різних обставин, завжди знаходить вихід зі скрутних ситуацій і готова дати добру пораду.

Представників чоловічої статі Діана притягує, перш за все, своєю природністю. Вона не виставляє напоказ свою красу, не хизується нею, а тримається завжди з гідністю. Але і підкорити її серце не так-то просто: тут необхідний особливий, «золотий ключик» – простота, щедрість відкрита душа.

Квітка імені Євгена
Недовговічна, але палаюча і запаморочлива квітка належить їм «Євгенія – мак. Нагадує він чашу, повну вогню, з чорним блискучі)! вуглиною посередині. Без сумніву, ця квітка повністю підходить Євгенії – такий же відчайдушної, спалахує, як порох, і так само швидко отгорающей. Вона дуже вразлива, ранима, але, разом з тим, вперта і тверда.

З нею важко сперечатися, оскільки людей Євгена бачить наскрізь, і вже за словом в кишеню точно не полізе. Вона талановита, але пасує перед труднощами і часто замикається в собі.

Коли цвітуть маки, здається, що земля охоплена полум’ям. Подібне враження справляє на чоловіків іноді і Євгенія. І не стільки краси в ній, скільки внутрішнього жару. Подібно маку, Євгенія одурманює, зачаровує своїми промовами або, навпаки, своїм мовчанням. Вона грає з чоловіками, не дозволяючи піти, але і не підпускаючи до себе. Зірвати квітку маку і не отруїтися його дурманом – дано не кожному …

Квітка імені Катерина
Імені Катерина належить легендарна квітка, оповитий таємницями, оспіваний у віршах і казках, прозваний царським, божественним квіткою – це лотос. Немає на землі більш прекрасного і дивного дива – білосніжний, крихкий, а в західному світі рожево-червоний лотос.

Це символ чистоти, спокою, символ самого життя. Напевно, тому рідко зустрінеш Катерину з пересічною зовнішністю. Ця жінка справді прекрасна і свіжа, як лотос, і принадність свою зберігає до похилого віку. Як правило, і цілі і помисли Катерини шляхетні. Вона гордячка, але вміє приховувати цю рису свого характеру. Вона егоїстична, але здатна перебороти свій егоїзм, а на це не всякий наважиться. Природно, що часто Катерина – загальна улюблениця.

Можна навіть не говорити про безліч шанувальників Катерини. Вона вміє бути тактовною, але завжди тверда і свій вибір робить сама. Зірваний лотос миттєво в’яне. Так і Катерина може загрузнути в побуті і проблемах, забувши про себе. Партнеру слід берегти її і урізноманітнити спільне життя.

Квітка імені Олена
Підступна квітка дістався імені Олена – жовтець. Підступний своєї невинної красою і отруйним ароматом. Лютик життєлюбний, цвіте він все літо, повсюдно запалюючи свої пелюстки-вогники – оранжеватий, ніби шовкові, з червоними краями, ніби хтось пензликом мазнув. Ім’я Олена непросте, хоч і поширене. Вона так само життєлюбна, стійко зустрічає труднощі і може виплутатися з будь-якого становища.

Мабуть, Олені бракує справжньої щирості: людей вона приваблює своєю привітністю, прекрасно орієнтується в будь-якій компанії, але часом зовсім не відчуває тих дружніх почуттів, які вона так старанно демонструє людині. Як жовтець в’яне, знову розпускається, набирає бутони, так і Олена здатна взятися за кілька справ відразу.

Правда, впоратися з усім не завжди вистачає сил, але Олена з легкістю може Перекласти турботи на плечі іншої людини, не забувши, втім, лаври залишити за собою.

Олена – жива, енергійна жінка, вкрай симпатична і завжди зі смаком одягнена. Її елегантний вигляд приваблює чимало шанувальників. Як правило, вибирає вона одного чоловіка, якому і присвячує всю себе. Увага їй лестить, але Олена чи дозволить собі щось більше, ніж легкий флірт.

Квітка імені Єлизавета
Квітка-веселка, переповнений самим чудовим ароматом, належить чудовому імені Єлизавета – гіацинт. Його незліченні забарвлення, ніжний вид і, головне, вишуканий аромат, дивують і захоплюють. Так схожа на свою квітку Єлизавета – жінка дивовижна, імпозантна і чарівна. З нею приємно спілкуватися, настільки вона делікатна і доброзичлива.

Єлизавета цілеспрямована людина, але вона ніколи не полізе на рожен і не стане пробивати ліктями собі дорогу в життя. Вона вміє рахуватися з думками і бажаннями оточуючих. Ви навряд чи побачите Єлизавету в стані роздратування або гніву, оскільки така поведінка, на її думку, просто негідно жінки.

Якщо почати вдихати аромат гіацинта, вже важко зупинитися, і якщо почати спілкування з Єлизаветою, щось не відірвешся. У ній кожен рух, кожен жест наповнений чарівністю і добротою. Вона відноситься до категорії жінок, які абсолютно мимоволі, неусвідомлено зводять чоловіків з розуму. Єлизавета здатна на нескінченно глибоке почуття, і якщо полюбить, то буде вірна своїм почуттям.

Квітка імені Жанна
З ім’ям Жанна пов’язаний гладіолус – войовничий, гордий, непокірний квітка, спрямований угору, прямий і надзвичайно прекрасний. Забарвлення його великих оксамитових світяться пелюсток дивовижна: від чисто-білих і прозоро-рожевих до криваво-червоних і навіть блакитних.

Природно, що і Жанна наділена характером жвавим, невгамовним, войовничим. Вона завжди вміє постояти за себе, так і за інших теж, обов’язково доб’ється намічених цілей, навіть якщо по дорозі їй доведеться згорнути гори. Жанна незалежна до мозку кісток, допомога сторонніх для неї просто нестерпна, всього в житті вона повинна досягти самостійно. Завзятості, працьовитості та сили волі цієї жінки не позичати.

Гладіолус зростає чітко вгору, він стрункий і практично позбавлений запаху. Так і Жанна прямолінійна, нехитра, не прагне до всяких вишукувань. Часом чоловіки її побоюються, не наважуючись до неї наблизитися. Але боязких невдах і романтиків Жанні і не потрібно. Вона, скоріше, зацікавиться чоловіком, схожим на неї саму: твердим, сильним, вольовим, впевненим і здатним відстояти свої інтереси.

Квітка імені Зінаїда
Ім’я Зінаїди пов’язано з однією з останніх квіток, що розпускаються пізно восени, – хризантемою. Трохи сумний квітка, що нагадує про рік, що літо, пишний, ніби увібрав в себе кольори сонячних днів, – білий, рожевий, жовтий, бузковий, бордовий … Довго цвіте він – гордий, завжди замислений і невимовно чудовий.

Зінаїді також притаманна певна внутрішня задума і таємна печаль, але, разом з тим, вона ефектна жінка – завжди зі смаком одягнена, гордовита, піднесена. Ця жінка ні за що не дасть себе в образу, вона смішлива, і ніколи не зрозумієш, що насправді у неї в душі.

Зінаїда приваблює тим, що з нею дуже легко спілкуватися. Крім того, у леї найчарівніша посмішка з усіх існуючих. Її почуття свіжі і світлі, вона не дозволить псувати їх ревнощами або глузуванням. Як хризантема до останнього опалого пелюстки вірна фарбам літа, так і Зінаїда буде вірна своєму обранцеві до останнього подиху.

Квітка імені Зоя
Якщо цариця квітів і золото садів – троянда, то принцеса квітів і справжнє срібло – лілія. Це квітка Зої. Лілія уособлює невинну красу, чистоту, непорочність. Недарма про вишукану красу і витонченість кажуть «лілейна». Зоя – ім’я досить рідкісне, і жінка це рідкісна.

Вона дійсно чудова, але краса її не яскрава, а якась сутінкова, тонка, непомітна. Незважаючи на гадану крихкість, Зоя відмінно знає собі ціну. Лілія здатна отруїти своїм насиченим ароматом, а Зоя вміє «прочитати» душу людини і ніколи не помиляється.

Лілія так схожа на срібну зірку, що впала в сад, і Зоя вся світиться душевною красою. Оцінити її зможе тільки чуйний і добрий чоловік, сам схожий на цю жінку. Зоя – втілення чуттєвості, і в цьому відношенні її обранцеві неймовірно пощастить. Це жінка, яка бажана завжди – її не чіпатимуть роки, не зіпсують материнство і побутові клопоти.

Квітка імені Інна
Сліпучий осколок небесної веселки дістався імені Інна – це ірис. Ірис символізує сталість, надію, а його запах вишуканіші аромату троянди. Прямий, гордий, величавий – він ідеально підходить Інні. Людина вона прямолінійний, марнославний, у всьому прагне бути першою, всім довести свою перевагу.

Інна надзвичайно розумна і розважлива. У всіх справах вона керується, в першу чергу, розумом і жорстоко засуджує саму себе за найменший промах і помилку. При будь-яких обставинах Інна вміє «зберегти своє обличчя», вона сповнена гідності і завжди собі вірна.

Інна на рідкість чарівна жінка, але не надає особливого значення своїй зовнішності. Для неї важливі внутрішні якості людини, і вона вимагає, щоб і про неї судили таким же чином. Компліментами і подарунками цю жінку не проймеш, за неї доведеться боротися, доводити їй l вою винятковість. Ірис недарма – символ сталості і міцності: в своїх уподобаннях Інна так само віддана.

Квітка імені Ірина
Квітка божественна і неповторна належить ім’я Ірина – камелія. Камелія позбавлена ​​запаху, але це тільки додає їй особливу таємничість. Квітку цю неможливо порівняти з чим-небудь. І Ірину ви ні з ким не порівняєте. Ця жінка завжди має яскраво виражену індивідуальністю, і, мабуть, важко навіть знайти двох схожих Ірин.

Загальна риса імені Ірина – рідкісна краса, завжди різна, але не згасаюча до глибокої старості. Крім того, Ірина – стійка, принципова людина. Жодна біда на світі не зломить її, не схилить її горду голову, не змусить підкоритися. Ірина з увагою і ввічливістю готова вислухати вашу думку, але надійде все одно по-своєму. Як і у камелії, у неї невичерпний запас життєвих сил.

Ірина здатна підкорити чоловіче серце одним помахом вій, однією скороминучою напівусмішкою. Їй дуже лестить чоловіча увага, вона обожнює красиве залицяння і прийме його так прихильно, немов цариця, нічого не обіцяючи натомість, та чоловік і не наважиться нічого вимагати.

Якщо ж Ірина вирішиться на довгий зв’язок, то тільки переконавшись в надійності партнера, в його спроможності, мужності і силі характеру. Зустріти такого лицаря дуже складно, тому частенько Ірина сама виявляється в положенні «глави сім’ї» – вже їй-то енергії і рішучості не позичати!

Квітка ім’я Христина
Ніжна та ароматна квітка пов’язана з ім’ям Христина – жасмин. Кущ жасмину красується своїм білосніжним вбранням і приваблює своїм солодким ароматом. Він ніби виливає нові життєві сили. Христина – жінка також життєлюбна і впевнена в собі. Вона постійно в центрі уваги і, треба визнати, увагу до себе вона залучати вміє, як ніхто.

Надзвичайно чарівна, жива, енергійна: енергія так і розходиться від Христини хвилями в усі боки. Вона добра і вміє цінувати Дружбу, проте краще не ображати Христину: простить навряд чи, а помститься безжально.

Любити цю жінку солодко і важко одночасно. Як недовговічне цвітіння жасмину, так недовговічні можуть бути і почуття Христини. Її енергія здатна розпалити будь-яку уяву, але чоловіки часто не встигають за її стрімким способом життя.

А одноманітність швидко набридає Христині. Вона хоче, щоб її балували, виконували кожен каприз, щоб нею захоплювалися, і Христина гідна цього. Однак навряд чи така жінка зуміє обдарувати вас у відповідь глибокими почуттями, адже вона звикла більше отримувати в любові, ніж віддавати.

Квітка імені Ксенія (Оксана)
З ім’ям Ксенія пов’язана одна з найсумніших, але прекрасних квітів – безсмeртник. Його білі, рожеві, фіолетові квіти здатні не один рік стояти у вазі, нагадуючи про яскраві фарби літа. Життєздатний і вкрай елегантний безсмeртник схожий на Ксенію.

Жінка ця обов’язково виділяється серед інших саме своїм елегантним виглядом, вмінням зі смаком одягатися. Якщо ви хочете дізнатися, що на даний момент модно, порадьтеся з Оксаною: як правило, вона завжди в курсі. Ксенія товариська, життєрадісна, цікава, але ніколи не нав’язується, не лізе в центр уваги і, тим більше, в справи оточуючих. Вона витривала і вперта, незважаючи на гадану слабкість.

Не можна сказати, що Ксенія користується таким вже величезним успіхом у представників сильної статі: подібно до своєї квітки, вона, скоріше, непомітна і скромна. Але якщо вже заволодіє увагою партнера, то зробить все, щоб він більше ні на кого не звертав уваги. Ця жінка дивовижна господиня, вона вміє створити затишок в домі і чудово готує. Як правило, Оксана вибирає одного чоловіка, якому безмежно вірна і якому присвячує весь свій час.

Квітка імені Лариса
Імені Лариса дістався предок троянди – прекрасна, але недоступна шипшина. Так і манять її біло-рожеві пахучі квіти, а спробуй зірвати квітку шипшини – вийде, оскільки він весь оточений «колючим дротом» – гострими твердими шипами.

До Ларисі теж так просто не підступишся: вона дуже недовірлива, не стане розкривати свою душу і прислухається лише до власної думки. Всіх своїх цілей ця жінка воліє домагатися самостійно, неохоче приймає чужу допомогу, оскільки не бажає бути комусь у чомусь зобов’язаною. Вона легко дасть відсіч кривдникові, а якщо переживає, то глибоко всередині себе.

Любити Ларису нелегко. Над усе вона цінує свою незалежність. Спробуйте зірвати і принести додому гілку шипшини: квітки тут же зів’януть. Спробуйте підкорити Ларису своїм впливом: вона тут же стане гордовитої, холодної і далекою. Така ось у неї захисна реакція на посягання на її внутрішній світ. Чоловіка Лариса вибере сама. Любить вона пристрасно, не допускаючи ні найменшої фальші з боку свого обранця. Поранивши її одного разу, довіру Лариси більше не повернути.

Квітка імені Лідія
З ім’ям Лідія пов’язана неймовірно примхлива і мінлива квітка – гортензія. Мінлива тим, що постійно змінює свій колір: то синьо-блакитний, а то раптом рожевий або бузковий. Вирощувати гортензію важко, але квітки її надзвичайно граціозні. Так само і Лідія відрізняється граціозністю, витонченістю і ніжністю натури.

І характер її також мінливий, як у гортензії: то вона весела і енергійна, а то навіжена, вперта і плаксива. Краще і не намагатися зрозуміти Лідію – вона людина Д настрою, а як і коли її настрій зміниться, вона і сама не знає.

Лідії немає рівних в так званому «мистецтві жіночого кокетства». Вона здатна закрутити голову будь-якому чоловіку, часто піддається легковажним захопленням і фліртує з усіма підряд. Крім того, зовнішній вигляд цієї дами завжди кидається в очі:

Лідія любить і вміє модно одягатися, Вона лукава і не вбачає нічого поганого в тому, щоб обманювати своїх партнерів. Утримати Лідію і по-справжньому завоювати її серце – завдання непросте. Але той, кому це вдасться, отримає в нагороду «море» ніжності і ласки.

Квітка імені Любов
Можливо, деякі навіть не зустрічали цієї ніжної білої квітки, нудотно-солодкий, дурманний аромат якої особливо сильний ночами – любка. Це квітка любові і квітка Любові. Не занадто привабливий і помітний, зате не пройдеш повз його сильного аромату. Так само неможливо обійти увагою і жінку з ім’ям Любов.

Якщо навіть не зовнішня краса Любові кидається в очі, то обов’язково позначиться її надзвичайна чарівність, її незрозуміла принадність. Любов – жінка яскрава, ефектна, сильна і слабка, беззахисна і стійка одночасно. Вона чудово знаходить спільну мову з людьми, завжди прислухається до чужої думки і порад, проте чинить так, як вважає за потрібне і важливим для себе. Любов – егоїстка, але і егоїзм її якийсь чарівний, що не викликає неприязні.

Саме ім’я, сама назва квітки – Любов, любка – говорять за себе. Любов – втілення чуттєвості, пристрасті, жіночності і ласки. Чоловікові, якого вона обере, неймовірно пощастить: він придбає і вірного Друга, і ніжну коханку, і майстерну господиню, і турботливу матір.

Звичайно в любові ця жінка строга, але не тільки до свого обранця, а й до самої себе. Вона не прийме і не пробачить зраду, брехню і грубість, але і сама не наважився на це. Любов – ім’я і поняття чисте і піднесене, що вимагає чуйності та відданості.

Квітка імені Людмила
Рідкісна і норовлива, незвичайно прекрасна квітка належить імені Людмила – горицвіт. Немов занурили його пелюстки в розплавлене золото – так і горить він у сонячному світлі! Як правило, і Людмила – жінка рідкісної краси. Це натура витончена, чудово розбирається в мистецтві, глибоко відчуває красу.

Крім цього, у Людмили добре розвинена інтуїція, яка часто виручає її в життя. Жінка вона цілеспрямована, але до цілі йде не навпростець, а «обхідним шляхом». Людмила вміє завойовувати «потрібних» людей для використання їх потім у власних інтересах. Вона рідко сумнівається, і немає меж висоті її устремлінь.

Слід пам’ятати, що крім дивовижної краси, горицвіт містить небезпечну отруту. І Людмила, зачаровуючи своєю красою, здатна «отруїти» життя чоловіка. Вона виглядає неприступною, але насправді їй лестить чоловічу увагу, і вона придивляється до кожного.

Легко завойовуючи серця, Людмила запросто залишить людину, якщо він їй більше не вигідний або стомлює. Вона часто вступає в шлюб з розрахунку, не особливо вірна, але свято дорожить зовнішніми пристойністю.

Квітка імені Майя
Ім’я Майя пов’язано зі зворушливою милою квіткою – ромашкою. В середині – сонячне коло, а оточений воно білосніжними променями-пелюстками. Стільки невигадливій принади в цю квітку, що мимоволі тепло на серці стає! Так відбувається і при зустрічі з Майєю – ніби вас сонячним світлом облило. Мила, добросерда, повна енергії і оптимізму – така ось жінка Майя.

Її не побачиш сидячи на одному місці: Майя постійно в русі, постійно клопочеться, щебече, посміхається, завжди вона при справі, завжди оточена людьми. Іноді навіть важко уявити, що з: очей Майї можуть проливатися сльози. Вона, як ніхто, вміє ховати свої почуття і не звикла ділитися своїми переживаннями. Майя дуже відповідальна і сумлінна, за будь-яку справу береться серйозно і не кине його на півдорозі, як би важко не було.

Ромашка привертає погляд своєю простотою, і Майя підкорює чоловічі серця своєю відкритістю. З нею можна поговорити про все на світі, їй можна довірити будь-яку таємницю. Незважаючи на сердечність і привітність, Майя не терпить швидкоплинні зв’язку. Їй необхідні серйозні почуття, і в, надійності цих почуттів чоловікові доведеться переконувати її довго. Зате у відповідь, ви отримаєте турботу і вірність, доброту і підтримку в будь-якій ситуації.

Квітка імені Маргарита
Дивно співзвучні ім’я і квітка – Маргарита і маргаритка. Веселаквітка, «квітка з посмішкою», яскрава, сонячна – маргаритка. І сама Маргарита – жінка яскрава, сильна, душевна. Вона завжди чітко знає, чого хоче, завжди впевнена в собі і до мети своєї крокує прямо, не вагаючись, не озираючись і просто переступаючи перешкоди. Маргарита живе «одним днем».

Вона настільки переконана у власному успіху, що цього успіху не залишається нічого іншого, окрім як стрибнути їй в руки. і краще не ставати на шляху Маргарити: ця жінка може бути безжалісною.

Безумовно, як строкаті живі маргаритки приковують увагу, так і Маргарита заворожує багатьох чоловіків. Але підкорити її серце складно. Маргарита непримиренна до слабкостей, а вже особливо до слабкостей чоловіків. Вона зневажає кокетство і навпростець заявить партнеру, як вона до нього ставиться і чого вона від нього очікує. Її сильна натура часом лякає чоловіків. Але сміливим пощастить: Маргарита пристрасна жінка, її любов глибока і надійна.

Квітка імені Марина
Неповторна, найпрекрасніша квітка-німфа пов’язана з ім’ям Марина – латаття. Не тільки гарна і чудова ця квітка, а ще й розумна; і примхлива: з-під води її білосніжні воскові пелюстки з’являються тільки зігріті сонцем. Жінці, що носить ім’я Марина, не позичати і краси, і розуму, і примх.

Марина надзвичайно талановита, причому в самих різних областях: від науки до музики і живопису. У неї неймовірно високі амбіції, в житті вона хоче домогтися найвищих постів, досягти загального визнання, а краще – схиляння. І життєвих сил у Марини для цього більш ніж достатньо, і розуму вистачає. Їй часто заздрять, однак цю жінку не так-то просто «вибити з колії».

Важко сказати, у власниці якого імені шанувальників більше, ніж Марини. Причому чоловіків вона притягує з юних років і до похилого віку. Вона красива, вона вміє бути чарівною, вона чудово грає різні ролі і постає такою, якою її хоче бачити партнер: наївною дівчинкою, досвідченої дамою, вишуканою жінкою – фантазія Марини безмежна.

Марина прекрасно розуміє свою перевагу і нерідко використовує чоловіків в своїх цілях. Вона справді підступна і, мабуть це ім’я сміливо можна віднести до числа «фатальних».

Квітка імені Марія
Часом в спекотний полудень здається, що по полю розсипані осколки небесного зводу, сині-сині, ажурні по краях. Це цвітуть волошки – квіти Марії. Проста квітка, але надзвичайно витривала і привертає погляд своєю небесною блакиттю. І Марія користується загальною увагою і любов’ю саме завдяки своїй простоті, щирості, доброзичливості.

Це дуже стійка, тверда жінка. Вона нізащо не відступить перед труднощами, не відвернеться від проблем. У Марії завжди знайдеться добре слово для оточуючих, і вона ніколи не зрадить. Вона беззастережно вірить людям, і, на жаль, часто вони цим користуються. Але Марія просто не вміє довго злитися і ображатися.

В любовній сфері Марія так само проста і навіть іноді наївна. Якщо вона закохується, то безмежно, гаряче, готова заради коханої людини на все. Зраду і зрада Марія переживає серйозно, але недовго. Вона легко прощає партнера і здатна підтримувати з ним дружні стосунки, Щиросердна, мила і ніжна Марія стає вірною супутницею життя і прекрасною матір’ю для своїх чад.

Квітка імені Надія
Імені Надія належить оранжево-золотий розсип сонячних бризок з терпким ароматом – квіти календули. Довго цвіте календула, і позбавлення від безлічі недуг можуть подарувати її квітки. Ну, що не поєднуватися такій квітки і такого імені – Надія? Ім’я це говорить саме за себе – Надія – невиправна оптимістка.

І які б неприємні сюрпризи не підносила цій жінці життя, вона не втрачає віри в людей, доброти і надії на щасливе майбутнє. Незвичайно доброзичлива, талановита, приваблива Надія не намагається спеціально виділитися. Вона дуже скромна і вважає за краще поступитися дорогою більш наполегливим людям.

Через це таланти Надії часто виявляються нереалізованими. Але, навіть залишаючись в тіні, Надія стає незамінним працівником і надійним другом.

Важко пройти повз завжди елегантною і витонченою Надії. Вона подобається багатьом чоловікам, сама не проти пофліртувати, але все ж віддає перевагу серйозним міцні відносини. За всі свої легковажні короткі захоплення Надія нещадно картає саму себе. Вона має потребу в турботі і ніжності і любить, коли її опікують.

Ця жінка відрізняється дивовижною довготерпінням, але якщо одного разу вона відвернеться від людини, то навряд липи повернете її розташування.

Квітка імені Наталя
Квіти Наталії впору порівняти з різнокольоровими зірками, що впали в сади – це айстри. Горда ця квітка, і, можливо, саме від неї Наталії дісталася головна риса її характеру – гордість. Досить один раз глибоко образити цю жінку – і ви назавжди позбавитеся її розташування. І, незважаючи на зовнішнє дружелюбність і ввічливе ставлення, її серце назавжди залишиться закритим для кривдника, а в душі її навічно оселиться неприязнь.

Крім цього, характер Наталії відрізняє цілеспрямованість і старанність. Щоб добитися бажаної мети, вона зверне гори і поверне ріки назад. Наталя дуже талановита і намагається знайти застосування своїм талантам в життя. Вона не виносить одноманітності і сама привносить в монотонне протягом життя веселкові барви. З Наталею ви навряд чи коли-небудь нудьгуватимете.

Часом саме нестерпна гордість Наталії служить перешкодою в її взаєминах з представниками сильної статі. До того ж вона буває занадто вимоглива до партнера: бажано, щоб заради неї робили подвиги. Разом з тим, сама Наталя теж здатна на глибокі почуття, але тільки її обранець повинен відповідати її ж ідеалу. Часом, захоплюючись пошуками такого ідеалу, Наталя робить чимало помилок.

Квітка імені Неллі
Маленькі, абсолютно чарівні, жовтуваті квіти належать імені Неллі – наперстянка. Так і тягне вона до себе дурманним ароматом і своєї сяючою позолотою, але спробуй зірвати наперстянку – припікає пальці дужче, ніж кропива! Така ж складна натура і у Неллі. Це абсолютно непередбачувана жінка, ніколи не вгадаєш, чого від неї очікувати в той чи інший момент.

Неллі часто діє імпульсивно, вона примхлива, як розпещена дитина, і буває неймовірно впертою. Доводити їй що-небудь марно, оскільки Неллі чує тільки себе, і впевнена вона тільки в своїй правоті. Визнавати власні помилки для неї непомірно важко, а якщо Неллі і розуміє, що не має рації, то ніколи не скаже про це привселюдно.

Подібно яскравим квіткам наперстянки, Неллі притягує погляди чоловіків. Але, вона сама шкодить собі: занадто недовірлива, занадто навіжена. Неллі запросто може прилюдно висміяти чоловіка, вказати на його недоліки або затіяти з ним сварку. Мова у неї «пекучий», як і її квітка! Неллі постійно доведеться доводити свою любов, причому просто слова для неї нічого не значать. Постарайтеся підкорити її серце дотепністю, мужністю і терпінням.

Квітка імені Ніна
Імені Ніна належить скромна, сором’язлива квітка з найніжнішим ароматом – фіалка. Дуже зворушлива, оксамитова, оздоблена найрізноманітнішими квітами і відтінками фіалка – квітка тепла і світла. Напевно, тому жінка з ім’ям Ніна завжди являє собою втілення ніжності і доброти.

Вона надзвичайно розумна і від природи обдарована всілякими талантами. Ніна не любить сварок і конфліктів, намагається згладжувати їх і завжди робить перший крок до примирення. Вона не дуже впевнена в собі, оскільки помилки і невдачі всерйоз і надовго «вибивають її з колії». Знайти душевну рівновагу Ніні складно, вона занадто близько все бере до серця.

Разом з тим, це дивно душевний і чуйна людина, здатний до глибоких співпереживанням і готовий в будь-який момент кинутися на допомогу, забувши про себе.

Почуття Ніни завжди глибокі. Але як фіалка відразу ж гине без турботи, так і Ніна «згасає» при відсутності уваги, розуміння і ласки. Це дуже романтична натура, підкорити її серце можна красивим залицянням і теплими словами. Вона миттєво вловлює зміну в настроях коханої людини.

Квітка імені Ольга
Дивно хоробрий характер у цьої ніжної, здавалося б, тендітної квітки Ольги – проліска. Ще не розтанув сніг, а він уже простягає свої тонкі біло-блакитні пелюстки назустріч слабкому сонця. На перший погляд, і Ольга здається беззахисною і крихкою. Вона товариська, чуйна і добра, сповнена енергії і готова допомогти.

Однак під зовнішньої слабкістю Ольги ховається сильний характер і залізна воля. Слабкість – її звична маска, за допомогою якої легко зачаровувати людей. У певний же момент натура Ольги може проявитися з такого боку, про яку ви й не підозрюєте. Вона дійсно щира і доброзичливо ставиться до всіх, але чудово знає собі ціну. Із задоволенням допоможе вам, але в один прекрасний момент запросто зажадає «віддати борг».

Неможливо не помітити серед снігу перший пролісок і не захопитися ним. Таке ж захоплення, як правило, Ольга викликає у чоловіків. Будучи жінкою сильної, вона намагається вибрати партнера слабшого, щоб керувати ним, піклуватися й опікувати його. Її не назвеш відданою Партнеркою, оскільки Ольга – людина захоплюється.

Квітка імені Поліна
З ім’ям Поліна пов’язана дивовижно, рідкісна квітка – зозулині черевички. Родич розкішної орхідеї – дуже довго набирає колір, зате коли розквітає, наче маленькі строкаті вогники запалюються на лісових галявинах! Подібно Венериним черевичкам, Поліна «розквітає» після двадцяти років.

Це неймовірно жвава, товариська, рухлива жінка. Вона вкрай працьовита, наполегливо домагається в житті намічених цілей і вважає за краще ні від кого не залежати. У Поліни просто «золоті» руки: будь-яка справа, за яке вона береться, буквально горить в цих руках. Побажай Поліна вибрати професію скульптора або художника, їй би не було рівних.

В молодості Поліна швидше непомітна. Краса її тиха, непомітна, і з хлопцями її пов’язують виключно дружні стосунки. Але з роками Поліна -превращается в абсолютно чарівну жінку, і тоді її шанувальникам немає числа. З чоловіками вона тримається просто, але строго, ніколи не стане подавати марних сподівань і фліртувати з усіма підряд. Поліна шукає людину надійного, принципову, яка зуміє забезпечити її і подбати про неї. Всілякими романтичними зітханнями серце цієї жінки не підкорити. Важко знайти більш господарську партнерку.

Квітка імені Раїса
Така знайома і таємнича, проста і дивовижно химерна одночасно квітка дісталася імені Раїса – тюльпан. Пригріє сонце землю, і запалають червоні, жовті, рожеві, фіолетові, блакитні строкаті факели – прийшла пора тюльпанів. Воістину царська квітка: гордовита, пряма, з високо задертою чашкою-короною.

А самі пелюстки у тюльпана тендітні і ніжні, з ледь помітним свіжим ароматом. Раїса і її квітка дивно схожі: в цій жінці приховані і сила, і слабкість. Тоненька струнка Раїса уособлює собою жіночність, кожен її рух виконано грації. Але характер Раїси твердіше каменю. Вона самолюбні, жорстка, завжди чітко знає, чого хоче від життя. Кожен її крок продуманий, на будь-яке питання у неї готова відповідь.

Раїса не розтрачувати свої сили на дрібниці, вся її енергія спрямована на задоволення її чималих амбіцій.

Коли бачиш квітучий тюльпан, мимоволі завмирає серце, бій “його красою. Раїса розбиває чимало сердець. Щоб домогтися її розташування, потрібно докласти надзвичайних зусиль. Раїса обожнює демонструвати свою перевагу над представниками сильної статі, вона розумна, на- смішлива і не прощає навіть найменших недоліків. Той, хто пов’яже свою долю з цією гордячкою, назавжди потрапить в залежність від її чар. Поступатися в чому б то не було Раїса не здатна.

Квітка імені Римма
Квіти-велетні, квіти-богатирі, яскраві, пишні, до глибокої осені підставляють свої різнокольорові кучері-пелюстки сонця – жоржини – належать імені Римма. І сама Римма – жінка імпозантна, видна, по-царськи красива. Вона дивно швидко вміє пристосовуватися до різних обставин і людям.

Неймовірно егоїстична і різкувата, Римма будь-яке слово, будь-який випадок поверне в свою користь, а людей вона використовує просто нещадно. Разом з тим, ця жінка прямолінійна, рубає, що називається, з плеча і вже точно не стане плести інтриги у кого-небудь за спиною. Труднощі вона зустрічає також відкрито і до всіх проблем відноситься філософськи: чому бути, того не минути.

Римма не прихильниця романтичних залицянь. У взаємовідносинах з чоловіком вона вважає за краще відразу розставити всі крапки над «і». Вона позбавлена ​​навіть натяку на кокетство, а її відмову – твердий і жорсткий, як удар сокири. Римма володіє почуттям власної гідності і поважає думку чоловіка.

Їй потрібен сильний і вольовий чоловік, тоді взаємини будуть будуватися на рівних. А інакше Римма швиденько підпорядкує собі партнера і, розчарувавшись, буде замкнутою і раздражі- котельної особливої.

Квітка імені Світлана
Ніби сонячні зірки спалахують в середині літа, зірки криваво-червоні, що виділяють терпкий пряний аромат – цвітуть гвоздики – Світланині квіти. Гвоздика неймовірно життєздатна, сильна, а по яскравості пелюсток їй немає рівних. Недарма це квітка Світлани. Саме ім’я наповнене світлом, силою і життєлюбством.

Іноді здається, що Світлані все дарма: її енергія невичерпна, активність невтомна, сили безмежні. Ця жінка завжди в роботі, працює вона з повною віддачею, домагаючись часом небачених успіхів. У швидкоплинному русі життя Світлана знаходить і нові сили, і черпає натхнення. Вона ніколи не озирається назад, ні від кого не залежить і всі рішення приймає одноосібно.

Яскрава сонячна краса життєрадісною Світлани нестримно тягне чоловіків. Вона кокетлива, любить чоловічу увагу і визнання, прихильно приймає компліменти. Але на короткі романи у Світлани немає часу, а «будівництво» серйозних стосунків вона весь час відкладає. Вона шукає «зручного» чоловіка, який не заважав би її роботі і, бажано, взяв на себе частину домашніх турбот.

Змінити Світлану або підпорядкувати її, зробивши такою собі затишній домашній жінкою, неможливо. Прийміть її такою, яка вона є, і Світлана відплатить вам усією любов’ю і відданістю, на які тільки здатна.

Квітка імені Софія
Немов пишні лілові, білі, рожеві хмари пливуть за вітром, при кожному його пориві розсипаючи квіти-краплі – звичайно, так цвіте тільки, бузок. Крім кучерявого квітучих гілок, бузок вабить своїм ароматом – солодким і ніжним, свіжим і чистим. Квітка бузку дісталася прекрасному імені – Софія. Це дивовижна жінка.

М’яка, добра, витончена І жіночна, вона, як правило, загальна улюблениця. Софія просто не може залишитися байдужою до чужого лиха або проблеми: вона із задоволенням допомагає людям, причому від чистого серця, безкорисливо і по можливості непомітно. Співчуття і любов до людей – у Софії в крові. Вона акуратна в усьому, старанна і цілеспрямована. Зазвичай Софія багато чого домагається в житті.

Вам не знайти жінки більш чарівною, вишуканою і милою, ніж Софія. Вона, ніби сонячна фея, будь-яким своїм рухом спосіб-на спокусити чоловіка. Від її шанувальників немає відбою. У будь-якій компанії, де з’явилася Софія, чоловічу увагу миттєво переключається на неї. Це м’яка і романтична жінка. Якщо Софія полюбить, то всім серцем і назавжди. Її обранець – щасливчик, оскільки постійно буде оточений ніжністю і турботою.

Квітка імені Тетяна
З ім’ям Тетяна пов’язана невигадлива скромна квітка – конюшина. Глянеш в поле – ніби чарівний оксамитовий ніжно-рожевий килим розкинувся. Квітки конюшини м’які й ароматні: відкриєш, немов в медове хмара поринеш. Тетяна і сама людина скромна і делікатна. Вона надзвичайно допитлива, навіть цікава, і має досить разносторонні- ми знаннями і талантами.

Ця жінка не прагне виділитися, вважаючи за краще тихенько відсиджуватися в куточку і чекати слушної нагоди. Вона терпляча і дуже сумлінно, проте надто замкнута. Друзів у Тетяни мало, але, слід зауважити, вона прекрасно обходиться без них, задовольняючись своєю самотністю.

Подібно скромному конюшини, затамувавши серед трав, Тетяна не викликає загального захоплення і схиляння. Однак вона дуже симпатична і мила, що помічають багато чоловіків. Здається, що важко завоювати серце Тетяни. Справа в тому, що вона чекає принца і, бажано, на білому коні.

Їй, як повітря, необхідно гарне залицяння: квіти, подарунки, ресторани компліменти, постійна увага партнера. На жаль, Тетяна так довго мріє про ідеал, що, врешті-решт, помиляється, вибравши першого-ліпшого кавалера, більш-менш на цей ідеал схожого. У підсумку вона розчаровується і тяжко страждає.

Квітка імені Тамара
Квітка, щедро розстеляюєзолотисто-рожеве покривало по скелях, сильна і прекрасна, зі звучною назвою рододендрон (ніби невеликі камінчики скочуються з гір) пов’язана з ім’ям Тамара. Квітка – володар гір, і Тамара – прекрасна цариця, що жила серед гір …

Тамара – жінка владна, сувора, наділена в рівних пропорціях гордістю і силою волі. Упертість дозволяє їй досягати поставлених цілей, а гордість – не звертати уваги на заздрісників і ворогів, яких, на жаль, у Тамари чимало. Вона лідер по натурі, проте ніколи не відмовить у допомозі і самозабутньо віддана близьким людям.

Багатьом чоловікам Тамара здається неприступною красунею з холодним серцем. Справді, будь-який залицяння розбивається об презирство яким Тамара вміє не в міру обдаровувати шанувальників. Але вона зовсім не холодна.

Душа Тамари сповнена пристрастю і ніжністю, у неї бурхливий темперамент і гаряча кров. Просто Тамара чекає гідного чоловіка. Вона не пробачить зради і може жорстоко помститися. Тамара ревнива, і її любов така сильна, що вистачить на двох.

Квітка імені Елеонора
Сріблясті воскові запашні дзвіночки-конвалії тісно пов’язані з ім’ям Елеонора. Найчистіше, білосніжна, чудова квітка, здатна, на жаль, отруїти як своїм ароматом, так і листям, і ягодами. Абсолютно чарівна і володарка імені Елеонора. Вона товариська, весела, начитанна, доброзичливо ставиться до оточуючих, але ніколи не знаєш, що насправді думає і відчуває Елеонора.

Ця жінка схильна до спалахів дратівливості, в гніві вона страшна. На щастя, Елеонора також відхідливі і вельми шкодує згодом про грубе поводження. Елеонора дуже щедра, завжди оточена друзями, але всьому воліє в будь-яких обставинах власну вигоду.

Елеонора – жінка оригінальна у всьому: в манері одягатися, в макіяжі, зачісці, в своїх уподобаннях. Багато чоловіків тягнуться до неї, зачаровані її красою і грацією, але вони не в силах зрозуміти цю жінку. Любити Елеонору – це як до запаморочення вдихати п’янкий аромат конвалії – поки не отруїтися сповна. Горда Елеонора сама вибере, кому відкрити своє серце. Її обранець повинен мати подібні до її погляди на життя і високі духовні цінності.

Квітка імені Юлія
Щосили тягнеться до неба золота різьблена корона, невідступно слідує за колом сонця квітка Юлії – соняшник. Воістину – це немов кільце самого «царя неба» Сонця, загублене на землі і перетворився в квітку. Юлія – ​​саме сонячне і спекотне з усіх імен. Ця жінка постійно прагне до «самого сонця»: завжди вона в центрі уваги, завжди в курсі подій, що відбуваються, завжди прагне нового і незвіданого.

Характер її відрізняється непостійністю і навіженям, діє Юлія імпульсивно, уникає чужих порад і йде наперекір усім навколо. Уперта ця дама до неможливості, і свого домагається будь-що-будь. З Юлією ніколи не буває нудно, хоча дружити з нею, звичайно, непросто.

Іноді при погляді на Юлію здається, що від неї розлітаються сонячні розпечені іскри неприборканого чарівності. Чоловіків, як метеликів, тягне цей світ. Однак недовго і обпектися: Юлія гостра на язик і примхлива.

Часом вона доводить свого обранця, як то кажуть, до сказу, причому не в змозі пояснити, чого вона хоче. Якщо ви любитель найгостріших відчуттів – краще Юлії партнерки вам не знайти. А ось до сімейного життя вона зовсім не пристосована.

Квітка імені Яна
Роздувшись від гордості, ледве втримуючи свою важку непокірну голову, цвіте вічний суперник троянди – півонія. Ця запашна і красива квітка належить імені Яна. Дуже примхлива півонія, та й у жінки на ім’я Яна часто непомірні амбіції. Вона самолюбна і пихата, напориста і відкрита, так що часом їй важко ужитися з оточуючими.

Заради того, щоб стати в усьому краще за всіх, Яна готова вивернутися навиворіт: її старанність і працьовитість не знають кордонів. Вона часто нестримана в спілкуванні і буває не в міру балакуча. Втім, ця жінка добродушна, і якщо ви щирі і прості з нею, то вона з радістю відплатить вам тією ж монетою.

Яна – жінка приваблива і цікава. На жаль, вона має звичку вважати себе найкращою, і без докорів сумління фліртує з чужими женихами і чоловіками. Встояти під напором чарівності Яни нереально, тим більше, що часто ініціатором короткого роману виступає вона сама. Яна sекsуальна і вміє чудово залучати представників сильної статі в свої пастки.

Чоловіків вона змінює часто, поки не вибере одного. Але він повинен перевершувати Яну, бути сильніше, інакше вона втече при першій слушній нагоді.

Джерело.

You cannot copy content of this page