fbpx

 Для деяких Знаків Зодіаку 4 січня, особливий день, краще не позичати гроші нікому та розрахуватися з  усіма боргами

Особливо уважними потрібно бути 4 січня – у цей день краще не проводити ніяких фінансових операцій.  Найперше це Водоліям та Козерогам. Найкраще розрахуватися з боргами, якщо вони у вас є.

Та й загалом рік потішить приємними подіями, цікавими подорожами, сюрпризами від шанувальників і митями суцільної втіхи.

Енергетика наступного року несе позитивну силу і передбачає безпосередність, ентузіазм, динаміку та нововведення. Особливо уважними потрібно бути 4 січня – у цей день краще не проводити ніяких фінансових операцій. Найкраще розрахуватися з боргами, якщо вони у вас є.

Новий рік 2022 – період непередбачених подій та найкращий період, щоб розпрощатися з минулим, розпочати все з чистого аркуша. Багато хто зможе легко отримати підвищення на роботі, покращити фінансове становище та вирішити питання з житлом.

Король савани дасть багато шансів, головне їх не проґавити і грамотно скористатися ситуацією. За умови, що людина має намір наполегливо працювати, символ року підтримає та допоможе досягти поставленої мети.

Але треба пам’ятати, що лінивих людей Блакитний Водяний Тигр не сприймає. Засвоїть це і більше не кидайтеся у вир із головою.

Розсудливість має бути понад усе і супроводжувати протягом цілого року Водяного Тигра – це не той період, коли можна витати в хмарах і сподіватися на авось.

Чорному (Блакитному) Водяному Тигру вподобають одразу дві стихії – дерево та вода. Вода підштовхне до самовираження і зробить новий рік сприятливим всім знаків зодіаку, а дерево – символ стабільності – допоможе з точним формулюванням мети.

Але це не означає, що період буде тихим та спокійним. Це все ж таки час змін. Іноді вони вибиватимуть із колії, але згодом прийде розуміння, що це новий шлях до кращого життя.

You cannot copy content of this page