Для знаків Зодіаку, які таємничі сили можуть притягувати гроші до сім’ї. Гороскоп фінансової сумісності, та любителі гарного життя

Овен

Матеріальний добробут Овна швидше зростає у союзі з повітряними знаками. «Комерційною» парою є спілка: Овен-Водолій. Партнер-Терези є «грошовим талісманом» для Овна. Подружжя-Близнюки можуть стати для Овна чудовими бізнес-партнерами за сумісництвом. Але якщо Близнюки не зайняті в тій же сфері, що й Овен, то, швидше за все, будуть споживачами у шлюбі. Хоча повітряна жінка є для вогняного чоловіка джерелом натхнення на багато справ.

Телець

Телець утворює найбільш економічно-перспективні та стабільні шлюбні спілки з водними знаками. Водяний знак наче підживлює стихію Землі своєю енергією, у результаті утворюються матеріальні плоди. Якщо добувачем-чоловіком є ​​Телець, то водна жінка сприяє його кар’єрі, вміло розподіляючи сімейний бюджет. Для ведення спільного бізнесу підходить Водолій.

Близнюки

Шлюб із розрахунку найбільш вдалий з партнерами знаків – Стрілець та Лев. Для розвитку сімейного бізнесу допомагає шлюб із Овном. Земні знаки змушені заробляти поруч із Близнюками, але самі Близнюки їм у комерційних справах – не підмога. Шлюб із Водними знаками залишає бажати кращого в частині формування капіталу, і це часто спричиняє розпад сім’ї.

Рак

Для Рака грошовим талісманом, який приносить гроші, є Лев. Непоганий розважливий союз і з іншими вогняними знаками. Так, жінка Рак займатиметься будинком та дітьми, а чоловік виконуватиме зовнішні функції забезпечення. Але якщо в силу обставин чоловік не може забезпечити сім’ю або його рівень відповідає очікуванням Раку, то такий шлюб розпадеться, оскільки ймовірні суперечки через грунт грошей. Стрільці сприяють зв’язкам для бізнес-леді. Для любительок гарного життя непоганим варіантом буде союз із заможним Тельцем, а ось Діва не дозволить Раку витрачати гроші. Терези надихнуть на кар’єрні подвиги, але при цьому самі навряд чи зможуть добре заробити.

Лев

Жінка-Лев виглядає в очах багатьох чоловіків – марнотратом, і не кожен чоловік здатний виконати її запити. Грошовим талісманом для Лева є Близнюки. Такий союз цим притягує гроші. Якщо ж партнер Лева – Діва чи Телець, то вони зможуть заробити разом. А ось Скорпіон здатний пустити світом навіть найбагатшого підприємця-Лева.

Діва

Грошовим партнером для Діви є Скорпіон. Діва допомагає Скорпіонові інтуїтивно знаходити вигідні сфери, де можна заробити гроші. Вдалим з економічної точки зору є союз із Овнами та Левами. Проте можливі періоди взаємних претензій. Із Земними знаками можливі спільні накопичення, але витрачати гроші на себе Діві буде проблематично.

Терези

Близькі відносини з Терезами приносять грошову удачу всім, хто зайнятий у сфері підприємництва або просто прагне фінансового успіху. Серед Терезів найбільш поширені жінки, які принесли удачу своїм чоловікам-бізнесменам. Вправно направляючи їх або забезпечуючи партнеру домашній комфорт, Терези можуть потім ласувати шматком від фінансового пирога. Найбільш щедрі щодо Терезів – партнери, народжені під знаком Стрільця та Овна.

Скорпіон

На противагу Терезам, які допомагають заробляти, Скорпіон є фатальним знаком, що відводить гроші у більшості представників Зодіаку. Не приносить руйнування лише Земним знакам. Самому Скорпіону для власного збагачення підходять партнери серед Овнів, Стрільців та Левів. Однак бездумні витрати Скорпіона можуть одружитися з Левом – дуже недовгим.

Стрілець

Союз із Водолієм або Терезами буде взаємовигідним, якщо обидва партнери мріють про фінансовий успіх. Якщо ж Стрілець бажає жити приспівуючи, найкращим супутником стане Телець чи Діва. Союз із знаком буде притягувати енергію грошей, але особистий егоїзм та знижена увага до потреб один одного тягне заощадження та сімейний капітал. Особливо економічно-несприятлива пара Козеріг – Стрілець. Козеріг не дозволить Стрільцю витрачати гроші без докорів совісті.

Козеріг

Грошовий успіх приносить шлюб зі Скорпіоном, навіть якщо той не робить вкладень у сімейний бюджет. Раки та Діви посприяють комерційному успіху, а з коханими Овном чи Левом Козеріг точно не пропаде. Шлюб за розрахунком буде найбільш стійкий.

Водолій

Як і для інших символів стихії Повітря, найбільш сприятливий союз з Вогненними Знаками, але з погляду матеріальної вигоди підходить Телець, незважаючи на протиріччя характерів. Шлюб із заможними представниками Повітряних знаків Зодіаку може принести велику фінансову користь, якщо при цьому є спільність інтересів за певної свободи у відносинах.

Риби

Овен краще за всіх впливає на благополуччя Риб, але за умови, якщо Риби будуть поступливими і зможуть витримати його характер. Непоганий варіант – шлюб із розрахунку з Козерогом або Тельцем. Тут з’являється можливість перебувати на повному утриманні. Шлюб із Водними знаками категорично не підходить для Риб, які мріють про стабільність та матеріальне благополуччя.