fbpx

Дні невдач, хаосу, ліні і проблем: 5 найбільш нeбeзпeчних днів у липні, коли потрібно бути особливо обеpeжними

В цілому липень виявиться досить сприятливим, але цей місяць буде затьмарений двома затемненнями: сонячним 2 липня і місячним в ніч з 16 на 17 липня. Це продуктивний місяць, але в небезпечні дні краще знизити активність і проявляти максимальну обережність.

2 липня – сонячне затемнення, день любовних невдач

Нас чекає повне сонячне затемнення в 10 градусах Знака Рака. Це означає, що очікуються великі проблеми в плані сімейного спілкування, пошуку любові. Закохані можуть зустрітися з хвилею негативу, що виходить від оточуючих і від них самих. Це буде час сварок, конфліктів, пліток і лицемірства. Також велика ймовірність розчарувань в людях. Джерело

Важливо приймати людей такими, якими вони є – з усіма їх недоліками, страхами і дивацтвами. Ідеальних людей не буває, і 2 липня цього стане найвірнішим підтвердженням. Затемнення – день розквіту егоїстичності і дратівливості.

7 липня – день внутрішнього хаосу і ліні

Місяць у цей день буде знаходитися в Знаку Діви. Таке поєднання негативно позначається на внутрішньому світі людей. Багато хто починає порушувати дані собі і оточуючим обіцянки, що відлякує удачу. Також через дисонанс Місяця і Діви багато хто починає лінуватися, людям складніше боротися з шкідливими звичками.

В цей день Місяць також буде знаходитися в тригоні з Плутоном. Такий аспект означає, що у багатьох людей втратиться стимул до саморозвитку. Долати перешкоди буде складніше. Єдине, що може мінімізувати ризик негараздів у цей день, – той факт, що це буде неділя. Краще не братися за важливі справи, а просто відпочити як слід.

16 і 17 липня – місячне затемнення, дні проблем в справах

Часткове місячне затемнення пройде в Знаку Козерога, який відповідає за самоствердження людей, нашу ідеологію. Саме перебування Місяця в Козерозі в серп і в момент зростання Місяця – це дні вкрай небезпечні. Затемнення посилить цю хвилю негативу, через що люди можуть стати жадібними. Скупість негативно відіб’ється на всіх сферах життя без винятку. Крім того, можливе загострення ревнощів.

Затемнення в Козерозі забере у багатьох людей натхнення. Творчим особистостям буде складніше справлятися з роботою, але варто пам’ятати про те, що з будь-якої ситуації завжди є вихід. Головне – це залишатися вірними своїм принципам. Місячне затемнення постарається направити нас по хибному шляху.

Читайте також: 3 найкращі жінки за знаком Зодіаку для шлюбу і кохання

24 липня – день емоційних проблем

Місяць в Овні – небезпечний час, коли люди часто відносяться до себе занадто вимогливо. У багатьох в цей день можуть початися проблеми з упевненістю в собі. Це буде виражатися в невдоволенні своєю зовнішністю, в загостренні комплексів, викликаному серйозним дисонансом між Місяцем і зірками.

Додаткові проблеми принесе квадратура Місяця з Меркурієм. Меркурій – планета, яка може провокувати скандали, коли настрій Місяця не з кращих. 24 липня так і станеться. Також Меркурій відає пам’яттю людей і дарує удачу в тривалих поїздках. У цей день все з точністю до навпаки – краще уникати зміни обстановки і поїздок.

You cannot copy content of this page