fbpx
Культура

Дні сили у березні, коли можна гори звернути, залучити удачу і кардинально змінити своє життя

У кожному місяці є дні з особливо потужною енергетикою, коли можна гори звернути, залучити удачу і кардинально змінити своє життя.

Звичайно, якщо нічого не робити, а просто чекати вдалі дні, дива не станеться, але якщо почати важливі справи саме в дні сили, успіх і удача зростуть у кілька разів. Використовуйте сприятливі дні березня, щоб реалізувати свої бажання і амбіції, досягти успіху і стати щасливішими.

6 березня

Молодий Місяць у знаку Риби – чарівний час, який допоможе вам змінити своє життя. Це прекрасний час, щоб позбутися від проблем, вирішити давні питання, розрахуватися з боргами. Не чекайте Нового року чи чергового понеділка, 6 березня – це день нових звершень, самопізнання та змін.

7 березня

Дуже потужний енергетичний день, який принесе багато змін. У вас раптово відкриються очі на багато речей, які здавалися раніше цілком прийнятними, настане осяяння, завдяки якому, ви переглянете своє життя і поставите нові цілі, змінивши своє життя на краще.

12 березня

В цей день буквально будь-яка справа буде приречена на успіх. В сукупності з правильним і неспішним підходом до фінансової сфери, вам вдасться досягти успіху. Не бійтеся ризикувати, фортуна на вашому боці.

12 березня – сприятливий день для вирішення фінансових питань, підписання важливих документів і початку нових справ.

19 та 20 березня

Це дуже сприятливі дні для налагодження родинних зв’язків і врегулювання сімейних конфліктів, тому сміливо обговорюйте з партнером гострі теми, займайтеся вихованням дітей і спілкуйтеся з батьками.

Читайте також: Поставте на підвіконня склянку води і сіль – вже за тиждень ви відчуєте результати

У ці дні ви дуже гостро відчуєте роздратування від ситуацій, які вас не влаштовують в роботі або в особистому житті. Переглянете свою поведінку і ставлення до цих речей і постарайтеся знайти вихід із ситуації, будьте готові змінюватися, щоб стати успішнішими і щасливішими.

26 і 27 березня

Ці дні якнайкраще підходять для навчання, саморозвитку та особистісного зростання. В кінці березня Місяць набуде аспект з Юпітером, що дозволить реалізувати будь-які, навіть найбільш сміливі й ризиковані плани. Це прекрасний час для вибору нових орієнтирів у житті, постановки цілей, зміни роботи, придбання нерухомості, переїзд, всі важливі зустрічі та переговори також плануйте на ці дні – все складеться найкращим чином.

You cannot copy content of this page